Mieszanie konopii siewnej o dużej zawartości CBD z konopią indyjską.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1 / / 0

Czy wpłynie na działanie psychoaktywne THC?
  • 1853 / 748 / 0

Tak zmniejszy psychodelę i faza pójdzie w bardziej chillującą stronę.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Emma Coronel Aispuro, żona El Chapo i narkocelebrytka, okazała się odważną, niebezpieczną kobietą

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że znana głównie jako narko–celebrytka i "żona swojego męża" Emma Coronel Aispuro uniknie odpowiedzialności i pozostanie sławną Divą z Sinaloa. Jednak w lutym tego roku była królowa piękności została aresztowana na Międzynarodowym Lotnisku Dulles w Waszyngtonie. Oskarżono ją o spiskowanie w celu dystrybucji co najmniej 5 kg kokainy, co najmniej 1 kg heroiny, co najmniej 500 g metamfetaminy i co najmniej 1000 kg konopi.
  • 719 / 136 / 0

Dzięki mieszaniu cbd z THC, znów mogę zapalić ganji bez psychoz, jakiś czas temu odkryłem mieszanie cbd:THC 4:1 i dla mnie bomba działanie, mam ak47 i czyste wpędza mnie w stan paranoi a z cbd jest normalnie, zero krzywych jazd. Można kupić zioło cbd, które smakuje dobrze i świetnie się komponuje z ziołem o dużej zawartości THC. Ostatnio zrobiłem sobie 2:1 i już THC wzięło górę, po buszku świetnie się spało.
  • 1 / / 0

W moim przypadku odkrycie suszu cbd jako wypełniacza do normalnego zielska było związane z zaprzestaniem używania tytoniu. Bardzo polecam ten miks, w zależności od okoliczności i chęci mieszam w różnych proporcjach- od 1:1 na srogie imprezy do 20-30% ulicznego do 70-80% cbd na lekki chill po robocie. Subiektywnie stwierdzam, że faza zaczyna się łagodnie nawet przy rzeźnickich odmianach, kilkoro znajomych miało podobne spostrzeżenia. Żadnych krzywych jazd, szczęście i przyjemne mrowienie na karku. Odnoszę nawet wrażenie, że zmniejsza odrobinę suchość oczu i ust, choć może to być związane z częstszym używaniem i przyzwyczajeniem organizmu.
Podsumowując, polecam każdemu spróbować, chociaż miłośnikom wiader i ogólnego hardkoru raczej nie podejdzie.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata