Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 1218 / 21 / 0
Ktoś ma jakieś opinie nt. tego związku? Dostałem sampla 250mg bodajże i to był mój pierwszy kontakt z beta-ketonami. Moim zdaniem coś pięknego, tylko ciśnie na dorzutkę co 40-60 minut. Tak mi się spodobało, że jak pojawi się ponownie w lesie to kupuję 3g. Nie mam pojęcia jak działają inne alfa-pirolidynoketony, bo jedyne stimy jakie brałem to feta, piguły z MDxx, efedryna i pseudoefedryna. No i raptem dwa dni temu zamówiłem 3g 5-DBFPV i poszło tego już ponad połowę. Anyway, jest coś w tym 4F-PV8, że zostaje w głowie i ma się ochotę wszystkie rzeczy robić pod wpływem tej substancji. Jeżeli nie biorę przez jakiś czas kodeiny (tj. ponad 8 godzin) to dopada mnie zupełna amotywacja, nic mi się nie chce, a po 4F-PV8 nie czułem potrzeby zarzucania kody, nie czułem negatywnych objawów nie wzięcia dawki przez ok. 18 godzin (a normalnie zarzucam kodę ok 5 razy dziennie).

Na pewno lud z forum testował ten specyfik. Ciekawi mnie, jak na was działa w porównaniu z innymi stymulantami.

Tu moja opinia nt. tej substancji: post2055301.html#p2055301

EDIT: Warto tylko dodać, że jest tak mega żrące, że od tygodnia mi krew leci z nosa tak mi te 250mg wyżarło śluzówę. Robią się strupy itp. A żre w nosie jak nic innego.

EDIT2: Bardzo mi zależy na opiniach innych osób, szczególnie takich które próbowały innych alfa-pirolidynoketonów! A to dlatego, że chciałbym wiedzieć, czy istnieje jakaś lepsza alternatywa dla 4f-pv8, która trzyma mniej więcej przez te 60-90 minut, równie szybko wchodzi i powoduje taką, albo nawet lepszą euforię, nie tylko na wejściu. No i coś, co daje taką, albo lepszą motywację do działania jak 4f-pv8, a jednocześnie nie wykurwia z butów tak mocarnie, że trzeba wierzgać nogami jak pojeb.
Z góry dziękuję :cool:
Uwaga! Użytkownik Psychopath jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 54 / 7 / 0
Oki doki, jako ze sam szukałem info o tej substancji i natknąłem się jedynie na te wypowiedz to dorzucę coś od siebie. Dostałem w gratisie od znajomego 0,2g. Czekało sobie kilka dni i w dzień cwela trzeba było znaleźć jakąś rozrywkę. Około 15:00 poszedł pierwszy szczur, 100mg. Jak autor pisał, niesamowicie gryzie w nos, co prawda to był pierwszy stim od 2 tygodni więc nie uswiadczylem strupow czy krwi, ale oko lzawilo jak przy krojeniu dorodnej cebuli. Spływ paskudny, ale bywało dużo gorzej, wejście jakoś po 10 minutach, fajne, bez takiego rozpierdolu, zwyczajnie zaczęło się robić coraz przyjemniej. Po godzince 50mg i po kolejny 1,5 znów 50mg. Ogólnie byłem mega miło zaskoczony, substans bardzo przyjemny, spid i euforia swietne, dawno nie jadłem ketonu, z ktorego byłbym tak zadowolony po względem działania. Jednak jako, ze zycie rucha nie może być zbyt super. Wjazd na serce ostry, bardzo ostry, nie polecam osobom z kardio problemami, dodatkowo czuć duży potencjał paranojogennosci w tej substancji. Jednak dopóki jest fajnie, to wszystko da się przeżyć, ale jak już zaczyna schodzić to zaczyna się prawdziwe kardio piekło, mnie zaczęło puszczać koło 19:30 i przez kolejne 2 godziny walczyłem ze swoją paranoja, ze zaraz dostanę zawału, od walenia serca bolała cala lewa strona klatki i lewe ramię. To bardzo mnie zrazilo, przy takiej ilości nie spodziewalbyn się nigdy takiego zejścia. Natomiast jeśli chodzi o ciśnienie na dorzutke, którego bałem się najbardziej, to nie było go właściwie. Bałem się, ze jak tylko pójdzie ostatnia linka to od razu zacznie się szukanie opcji, ale kiedy tylko pojawiło się zejście to ochota na cokolwiek od razu zniknęła. Nadal jest trochę dziwnie, ale serduszko spokojne od jakiś 2h. Reasumując, działanie bardzo mi się podobało i dla niego chętnie bym wrócił do tej używki od czasa do czasa, aleee nie wrócę, przez potworne zejście. Jeśli jednak miałbym benzo pod ręką... coz chyba bym się skusil po jeszcze raz %-D
  • 595 / 45 / 0
Powtórzę sie z małym kopiuj wklej,Jeśli był już temat to proszę przenieść. Ostatnio pojawiło się w ofercie znanego dystrybutora żywiącego większość eurpejskich sklepów więc i w szerszej sprzedaży powinno się pojawić niedługo, po tym niewlecenie się spodziewam, bo wyjściowe PV8 kest gówno warte i nie wierzę że jakiś fluor tu pomorze, będzie co najwyżej jeszcze gorsze gówno.

IUPAC-name 1-(4-fluorophenyl)-2-(pyrrolidin-1-yl)heptan-1-one HCl
Synonyms 4-F-PV8 HCl 4-fluoro α-PHPP HCl
Cas number N/A
Purity 98.0 % min.
Appearance Off-white powder
  • 652 / 113 / 0
Chyba już kiedyś o tym pisałem, ale trudno, najwyżej się powtórzę.

Przerobiłem kiedyś sztukę PV8. Ogólnie rzecz biorąc, mocno się rozczarowałem, bo był to pierwszy i ostatni raz z owianymi schizogenną sławą pirolidynoglutokutasami. Pusty speed w akompaniamencie trzeszczących jelit, skwaszona mina, delirium zafundowane gratis bez alko i nieznośna potrzeba zrobienia sobie krzywdy. Po wszystkim natomiast uczucie, że coś na stałe zepsuło się w moim mózgu. Być może to prawda, ale tak czy inaczej było słabiutko.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1904 / 171 / 0
Warto próbować tego ketona? Bo nie wiem co chciano osiągnąć tworząc tą substancję skoro jest PV-8. Jakie to jest w porównaniu do pefałki - słabsze? Może profil działania jest nieco inny?
  • 8048 / 1456 / 2
Pojawiło się jako 4f-pep.
  • 34 / 3 / 0
PV-8 swego czasu wymiatalo, kto pamięta sort Czechowicz lub r-c.com czy researczow wie o co chodzi, PV8 z tego co wiem legal a jednak ciężko zdobyc
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.