Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

duh

• 7 / 4 / 0

@mou9

Początki są trudne, ale z biegiem czasu gdy zobaczysz, że bańka pracuje lepiej będziesz zadowolony ze swojej decyzji. Grunt to wprowadzić nowe nawyki, np. zamiast wieczornego bata pójść pobiegać, później kąpiel jakaś melisa + ashwaghanda. Mi to bynajmniej pomaga, aktualnie 4 miesiąc nawet nie detoksu tylko całkowitego rzucenia palenia, nie mam zamiaru do tego wracać po 8 latach jarania w ciągu. Za dużo czasu i stresów na to zmarnowałem, ale cieżko było nie jarać gdy palenie było praktycznie za friko
  • 372 / 71 / 0

Może to się niektórym wyda śmieszne ale mi Yerba Mate pomogła w odstawieniu zioła. Dobrze odmula przejarany organizm i daje lekką euforie, Ashwaghandy nie próbowałem.

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

Prawie kilogram 4-CMC w przesyłce kurierskiej

Policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali 39-latka, który uczestniczył w wewnątrzwspólnotowym nabyciu znacznymi ilościami substancji psychoaktywnych.
  • 438 / 58 / 0

Yerba ma w sobie jakieś mikroelementy czy coś, które majką strukturę zbliżoną do kannabinoidów (jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi). Ja jako jaracz, też bardzo yerby lubię się napić. Mogę sączyć przez cały dzień. Ciekawe czy topy CBD by pomogły, czy raczej byłyby "wyzwalaczem", coś jak piwo 0% alk.
  • 133 / 25 / 0

Ostatnio zdarza mi się nie palić codziennie, zauważyłem, że w te dni pobolewa mnie głowa. Ktoś ma podobnie ?
  • 287 / 43 / 0

ja nie probuje nie palic w obawie przed bolem glowy :korposzczur:
pewnie cisnienie, jesli palisz codziennie od dluzszego czasu to przyzwyczailes organizm do regulowania go kannabinoidami, a teraz mu je zabrales
  • 1376 / 323 / 0

A ja słyszałem o prostej metodzie z cdb. Palisz tyle co normalnie ale na początku rozrabiasz bakę z cbd w proporcji 80:20 dla baki, ale potem co kilka dni tą proporcję zmieniasz żeby dawać przewagę CBD. Aż dochodzi do tego że palisz 90% cbd z 10% baki. Po czym przechodzisz na samo cbd które juz mozesz odstawic kiedy chcesz , wtedy odbywa się to bezboleśnie.
  • 9858 / 1913 / 0

Kombinacje jak z heroiną, ale w sumie dobry patent.
  • 138 / 51 / 0

90% heroiny: 10% baki*

*
Spoiler:
  • 137 / 50 / 0

Cześć :) U mnie detoks trwa od 3 tygodni.. a zaczęło się od koronawirusa, byłem tak słaby, umierający, bez oddechu że palić nie mogłem. żyje, test wyszedł negatywny dzisiaj ale palić nie chce, prawie się "przekręciłem". kończę jutro kwarantanne ale przerwa od jarania będzie nadal aktualna bo się boję po prostu. pozdrawiam Was i uważajcie na siebie... młodzi ludzie również umierają.......
  • 38 / 1 / 0

06 kwietnia 2021mou9 pisze:
04 kwietnia 2021Budda92 pisze:
Ale teraz już dwa tygodnie nie pale i trzymam się dosc mocno. Zabrzmi to śmiesznie ale pomogła mi w tym aplikacja I am sober. Pewnie bedziecie się śmiać xP
dla osoby która pali x lat, nie wiadomo jakie ilości to nawet 2 dni detoksu dla takiego osoby dużo. ja ostatniego bata paliłem w niedzielę o 13 jakoś. od 2-3 tygodni planowałem detoks, ciągle miałem dobre palenie to nie wychodziło. teraz gdy nie mam, pousuwałem wszystkie profile na mediach społecznościowych żeby się odciąć od ludzi co mogą mieć bucha. jak narazie jakoś idzie, choć nie powiem jest w chuj ciężko gdy paliłem 11 lat ;)
Ja paliłam od 16 roku życia. Początek I LO. Z krótka przerwą. Teraz mam 29 lat i dziś minely 3 tygodnie detoxu. Nadal mam kłopoty ze snem ale jest już lepiej niż wcześniej.

Sprobuje Yerby jak koledzy wyżej piszą. Mam w domu, ale nigdy jakos porządnie na mnie nie działała. Domyslam się ze mogla to być kwestia ciagle palonych lolkow.

09 kwietnia 2021posluchajmnie pisze:
Ostatnio zdarza mi się nie palić codziennie, zauważyłem, że w te dni pobolewa mnie głowa. Ktoś ma podobnie ?
Taaak. Mnie tez ciagle boli głowa. I czuje się „wysuszona” (jakby to nie brzmiało xDDD). Pije dużo wody (co z reszta tez radzą we wszystkich detoxowych poradnikach), wciąż mam problemy ze snem (to są fale. Raz zasypiam szybko raz nie), motywacja wzrosła ale na początku było czuć te zmianę bardziej.
Do tego rano czasami czuje się jak na tym „ziołowym kacu”. Niefajne.

Gdzies czytałam ze skutki odstawienia mogą się utrzymywac nawet miesiac, największy spadek jest w pierwszym tygodniu. A organizm żeby się całkowicie oczyścić może potrzebować nawet trzech miechow.

Lykam witaminę b i d na samopoczucie.
11 kwietnia 2021szczypior_2005 pisze:
Cześć :) U mnie detoks trwa od 3 tygodni.. a zaczęło się od koronawirusa, byłem tak słaby, umierający, bez oddechu że palić nie mogłem. żyje, test wyszedł negatywny dzisiaj ale palić nie chce, prawie się "przekręciłem". kończę jutro kwarantanne ale przerwa od jarania będzie nadal aktualna bo się boję po prostu. pozdrawiam Was i uważajcie na siebie... młodzi ludzie również umierają.......

O kurwa. Dobrze ze z tego wyszedłeś. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i braku jakiś komplikacji. Trzymaj się.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2263 uczestników Wejdź na czata