LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 11 / 1 / 0

Jakie najlepiej robić odstępy pomiędzy tripami? Macie jakieś zalecenia? Jeśli ostatnio sięgałem po pół kartonu i było całkiem spoko, choć bez efektów wizualnych, to następnym razem planuję wrzucić 1,5. Jaką według was najlepiej zrobić przerwę, żeby umysł i ciało odpoczęło?
  • 2092 / 543 / 5

Jak najdłuższą przerwę.
Kartony te same? Bo jak nie to dawkowanie na sztuki może się źle skończyć. Radził bym też wrzucić jeden, bo przeskok z połówki do półtora jest ogromny.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Cios w narkobiznes – działania śląskiego CBŚP

Zlikwidowane 2 plantacje, na których rosło ponad tysiąc krzaków konopi, przejecie 12 kg marihuany i profesjonalnego sprzętu służącego do uprawy konopi, to efekt uderzenia policjantów z katowickiego CBŚP w narkobiznes.
  • 11 / 1 / 0

Kartony właśnie inne, o tych nowych nic jeszcze nie wiem i czekam na info.

Miesiąc przerwy będzie ok, czy raczej za mało?

Kiedyś po porządnym tripie nie miałem ochoty na powtórki przez wiele miesięcy. Teraz nie mam takiego uczucia, choć i trip nie był jakiś mocny
  • 2092 / 543 / 5

Miesiąc ok. Radzę wrzucić jeden karton. Nie wiesz jaką ma moc, a lepiej mieć za słabo/elegancko niż przyjebać za dużo i płakać. Co wrzucone już się nie wyciągnie.
Better safe than sorry.
  • 11 / 1 / 0

Ok, dzięki - wrzucę w takim razie jeden i zobaczę jak będzie. Liczę na mocny i głęboki trip :)

A jak najlepiej wrzucać? Ja zawsze biorę pod język i po pół godziny połykam karton, tak w razie czego ;) Czy ma to w ogóle sens?
  • 2092 / 543 / 5

Tak jest okej. Możesz łykać i po 15 minutach.
  • 622 / 51 / 0

Wkładasz na język, mielisz w gębie po dziąsłach i wszystkim i połykasz - nie ma sensu tego tam trzymać dlużej niż 5 minut:P
  • 603 / 153 / 0

Najszybciej wchlania sie pod jezykiem :fuj: ale tez ciezko go tam utrzymac niekiedy . Ja polykam jak juz rozmoknie po parunastu min.
Mozna lykac od razu tez jak masz pusty zoladek .
  • 1947 / 165 / 0

Nie widziałem różnicy między kartonami trzymanymi w ustach a połkniętymi, dlatego potem je połykałem i innym radziłem tak samo.

Przerwa może być i 3 dni, ale miesiąc jest optymalnie, chodzi o to by nie mieszać sobie w głowie za bardzo. Intuicja, momenty "aha", grozi odklejenie jak mniemam.

A z dawkowaniem mam z kolei inne przemyślenia, osobiście wolę zjeść więcej niż za mało, dlatego 1,5 kartona brzmi lepiej niż 1.
  • 473 / 54 / 32

Ja się natomiast w połówki nie bawię. Bywa, że substancja nie jest równomiernie rozprowadzona na kartoniku. Pamiętam, jak raz kwas przedzielony na dwa przy spożyciu pierwszej połówki był praktycznie niewyczuwalny, no zero, a przy drugiej? Zadziałała jakby się wzięło całego. Dlatego nie widzę sensu brać półtorej, bo nie wiem czy zadziała jak półtorej, czy jak jeden, czy jak dwa.

W ogóle to ciekawy jestem jak oni to rozprowadzają na takim dużym kartonie. Kroplą każdy kwadracik z pipety, maczają całość w pojemniku z substancją (przy obu opcjach trudno by było zadbać, aby każdy kartonik miał w sobie tyle samo substancji)? Ktoś wie, jak to robią?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 2263 uczestników Wejdź na czata