Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2 / / 0

Na następny raz podwój dawkę, ale zostań w domu. Powój potrafi zaskoczyć, a ponieważ - według mnie - należy do "ciemniejszych" psychodelików może być za grubo. Jeśli już to na pewno idź z kimś kto będzie Cię mógł ogarnąć
  • 213 / 30 / 0

wie ktoś czy liście i kwiaty są też aktywne czy tylko nasiona?

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Konopie podbijają crowdfunding. Rekordowa emisja CanPoland

Kampania crowdfundingowa CanPoland zakończyła się w błyskawicznym tempie. Zbiórka trwała zaledwie 11 minut, co jest kolejnym rekordem ustanowionym przez spółkę związaną z konopiami.

ykb

• 127 / 6 / 0

Jak wygląda legalność tej rośliny?
  • 213 / 30 / 0

Legalna, mam sporo tych roślin
  • 3 / / 0

Czym można zbić fazę? Chce załadować ze 100-150 z casto i w razie mocnego trupa chce mieć coś pod ręką.
  • 2276 / 284 / 1

Rzygać, węgiel aktywny lub benzodiazepiny
  • 2 / / 0

Pisałem kiedyś tutaj i zamówiłem jakoś w listopadzie 10g nasion Legutko,
zjadłem pierwszy raz 2g - poczucie lekkości, miło sie spacerowało, poprawiony humorek
dwa tygodnie później przeżułem pozostałe 8g - nudności średnie, odczuwalne, ciężko o nich zapomnieć + oczy jak po kwasie/grzybach, dużo Cev'ów. delikatne " pływanie" przedmiotów.
Nie chciałem już więcej tego brać, ale po 6 miesiącach stwierdzam, że czemu nie!
I zamówiłem sobie od legutko znowu dyszkę. jak będzie napisze.
jak macie jakieś protipy jak pozbyć się nudności to byłbym ukontentowany
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata