Jabłko Adama

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2 / / 0

Cześć, koleżanka koleżanki odjechała ostro, odjebało jej, pisze do losowych ludzi, robi losowe rzeczy i jedynym tropem jak do tej pory jest informacja, że zażyła właśnie "Jabłko Adama", czy ktoś z Was orientuje się co to za substacja? Laska jest z Łodzi, może to w czymś pomoże. Szukałam, szukałam i nic na forum nie znalazłam.
  • 440 / 51 / 32

Jabłko Adama, grdyka, wyniosłość krtaniowa, chrząstka krtani. Szukaj też trupa %-D

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Zabawa, prostytucja i narkotyki w zwiastunie serialu "My, dzieci z dworca Zoo" [WIDEO]

Pojawił się zwiastun niemieckiego serialu "My, dzieci z dworca Zoo". Produkcja, podobnie jak głośny film z 1981 roku, jest adaptacją książki dokumentalnej z 1978 roku. Opisano w niej życie Christiane F. - młodej narkomanki z Berlina Zachodniego.
  • 2 / / 0

Nie rozumiem.
  • 3988 / 571 / 0

Może to tylko metafora. Zażyła zakazany owoc, narkotyk.
No ale jak ją ostro poryło to szpital psychiatryk i testy.
  • 10 / / 0

W jakiej postaci była ta substancja?
proch?
Karton?
Piguła?
Grzyby? XD
Dopalacz?
Ciężko jest określić co to po nazwie.
DILER MÓGŁ PO PROSTU WYMYŚLEĆ NAZWĘ I WALNĄĆ MARKETING XD

Jak to się mawia :
,, JAKI PILOT TAKI LOT" 😎
  • 565 / 109 / 0

U mnie w mieście w jednym ze stacjonarnych sklepów z dopalaczami sprzedawali dawno temu do palenia "Cząstkę Boga" XD nazwa jak najbardziej adekwatna do fazy . Myślę, że to był jakiś dopalacz. Oni lubią takie nazwy :)
  • 3988 / 571 / 0

Ja kiedyś paliłem te syntetyki i za każdym razem to była wizyta w piekle..
Nazwa dobra to masz rację hyber123 połowa sukcesu.

Mocarz miał chociaż adekwatna nazwę. Uczciwą w stosunku do efektów.
To samo sztywny Misza czy Kosiarz.
A nazywanie gówna Bogiem??
  • 988 / 41 / 0

zakazanyt owoc? a kto te info sprzedal? ona sama porobiona?
  • 440 / 51 / 32

koleżanka (..) odjechała ostro, odjebało jej, pisze do losowych ludzi, robi losowe rzeczy i jedynym tropem jak do tej pory jest informacja, że zażyła właśnie "Jabłko Adama"
Rozumiem z tego, że sama takie info puściła.

Swoją drogą autorka tematu mogłaby kontynuować wątek, jak już go założyła. @PieknyDzien
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata