Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 390 / 24 / 0
Re: Loratadyna
Nieprzeczytany post autor: Mipro »
[mention]greenwave[/mention], nie wpływa na tripa, a potrafi znieść swędzenie oraz ewentualnie lekkie mdłości. Nie jest to dimenhydrynat, ale nie jest tak inwazyjne, więc można brać bez przeszkód.
Uwaga! Użytkownik Mipro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8105 / 885 / 0
Dzis dostalem to od psychiatry na alergie ( katar i pieczenie oczu ) i dziala bardzo dobrze, zniknęły wszystkie efekty alergii.

P.S.Moja psychiatra tez ma alergie i to bierze :cheesy:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2430 / 560 / 155
Jedna z lepszych antyhistamin II generacji, bo nie zamula. A w połączeniu z pseudoefedryną (Claritine Active) udrażnia nos.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 37 / 2 / 0
Potwierdzam. Przy waleniu 150mg majki loratadyna kompletnie znosi wyrzut histaminy. W moim przypadku 20mg jest optymalne
  • 159 / 12 / 0
Na alergie działa wyśmienicie, nie zamula jak wyżej pisali.10 mg rano i po alergii.
Uwaga! Użytkownik Luzing jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 46 / / 0
Czy będzie git do buprenorfiny? bo mam zamiar sobie wyżuć 5 mg, a jak wiadomo przy opio jest wyrzut histaminy. Może to głupie, ale pytam dla pewności czy nie ma żadnej interakcji.
  • 8105 / 885 / 0
@Acidikea
Wrzuć 10 - 20 mg.Unikniesz wyrzutu histaminy.
Loratadyna nie powoduje senności, wiec nie zjebie Ci grzanka. :*
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.