Narkopedia – kiedyś: Kuchnia – wątek techniczny

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 164 Strona 17 z 17
Rejestracja: 2019
  • 186 / 53 / 3

13 marca 2021london5 pisze:
Inaczej ten projekt nie ma sensu.
Ten projekt nie ma sensu w formie, w jakiej jest teraz. Potrzebna jest zmiana silnika narkopedii. Najprościej jest implementować coś takiego jak Wikipedia. To pewnie będzie najprostsze. Ale, jak się domyślam, tęgie głowy na świecie już pracują nad nowymi rozwiązaniami.

Ważne też jest, aby informacje były zapisane w bazach danych, które potem łatwo będzie podpiąć pod nowe rozwiązania.

Tak czy inaczej właściciel serwisu podejmuje decyzje. W tej chwili bez odważnych decyzji się nie obejdzie. Jest sporo ludzi, których energia ulatuje bezproduktywnie, a chcieliby się zaangażować. Warto dać im szansę i spożytkować ich pracę.
Rejestracja: 2011
  • 440 / 51 / 32

Myślę, że @Satelitarny ma rację. Narkopedia powinna być wzorowana na Psychonautwiki, ba, być polskim odpowiednikiem na tym samym silniku (MediaWiki) i na tym samym poziomie (albo i lepszym). @Satelitarny jesteś tak zdolny, aby uczynić z Narkopedii serwis zbliżony do Psychonautwiki?
Ważne też jest, aby informacje były zapisane w bazach danych, które potem łatwo będzie podpiąć pod nowe rozwiązania.
To jest BARDZO WAŻNE. Jeśli tak nie jest aktualnie, to mizeria.

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Kielczanin skazany za leczenie się marihuaną złożył do Andrzeja Dudy prośbę o ułaskawienie

We wtorek, 16 marca przed Kancelarią Prezydenta w Warszawie Dariusz Kruk – kielczanin skazany na więzienie za posiadanie konopi, których używał w celach leczniczych, zorganizował konferencję, na której przedstawił swoją historię. W towarzystwie kilkudziesięciu osób obecnych na spotkaniu złożył prośbę do prezydenta Andrzeja Dudy o akt łaski.
Rejestracja: 2019
  • 186 / 53 / 3

@Klamm
Nie jestem informatykiem. Pewne rzeczy jednak są bardziej z zakresu planowania i obierania strategii rozwoju. Informatycy wchodzą do pracy, gdy już wiadomo czego się chce.
Na początku jest wizja. A potem podejmowanie odważnych decyzji.
Tych dwóch rzeczy oczekuję i życzę osobom decyzyjnym (nie znoszę tego terminu).
Rejestracja: 2011
  • 440 / 51 / 32

To może osoby decyzyjne nam zdradzą, jaką mają wizję na Narkopedię?
Posty: 164 Strona 17 z 17
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość