Tramadol + Kodeina

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 337 / 66 / 0

tak, wez lepiej połowę tych dawek. Przy opio lepiej brać tyle ile cię porobi i nie zawyżać niepotrzebnie dawek bo tolerancja szybko rosnie. Jak ciebie nie robi 300 kody to weź 600 ale nie zawyzaj niepotrzebnie tramca bo on i tak fajnie zadziała na podkładzie z kody.
  • 659 / 34 / 0

O 15 godzinie 1g tramca o 19 godzinie 2mg klona. O 16 poszło 150mg kodeiny. Teraz o 20 planuje znowu 1g tramca popity kawa i 2mg klona. Liczę że będzie miło.

Wpływ metamfetaminy na jamę ustną

Metamfetamina (kryształ) ma udokumentowane szkodliwe działanie na różne rejony ciała, podczas gdy skutki uzależnienia od tej substancji na dziąsła i zęby długo nie były zauważane.
  • 32 / / 0

Niby zasada jest żeby max dwa depresanty łączyć, ale mega mnie wzięło na łączenie 100mg Tramalu z dużą paką thio, do tego „na oko” syropu z hydro. Do tego jeszcze dojadam klona, ogólnie muszę powiedzieć że jest bosko.
A jakiś czas temu jakiś 300mg kody z minimalną dorzutą Tramalu bo 75mg też porobiło fantastycznie, także ten mix jak najbardziej chwalę.
  • 7884 / 848 / 0

To dobrze znany i lubiany przez prawie wszystkich miks.Tramc + koda idealnie ze sobą współgrają.
Jak ktoś czuje pobudzenie po tramadolu i nie chce tego odczuwać to koda dobrze to przystopuje.
Ile razy robiło się taki miks :ojeju: i za każdym razem było super.Ja jeszcze lubiłem do tego miksu po pijać sobie powoli jedno piwko i palić papierosy. :papieros:
  • 2644 / 846 / 0

zdarza mi się uskuteczniać niekiedy miksy Tramalu z kodą i również sobie chwalę. kodeina przyjemnie wzmacnia sedatywne działanie tramadolu i nakierowuje fazę w stronę przysypek. zazwyczaj preferuję proporcje typu więcej Tramalu, a mniej kody. nie ma sensu branie jej samo w sobie, bo jest "obrażalska" i dosyć droga. tylko na wzmocnienie mogę polecić.
  • 5 / 1 / 0

Dzisiaj rano zrobiłem miksa 800mg plus 2 syropy thio i sedam 3mg . Byłem rozluźniony fajnie. Wieczorem zarzucilem 400mg tramala i sedam 3mg po dwóch godzinach jestem tylko lekko zmulony i zobojętniały
Ale dorzucę zaraz 2 syropy thio, które będę pił trzeci raz w życiu. Z Tramalem zacząłem 2 tyg temu i wtedy nawet 400mg dawalo mi spida na cały dzień i mega humor. A teraz w ciągu dnia 1200mg i muszę kodeine dorzucać. Jest możliwe, żeby tak szybko się tolerancja wyrobiła? Czy jak zrobię sobie przerwę np na 2 tyg to znowu będzie działać jak wcześniej ten tramal? Próbowałem już rozgryzać, z wodą pić, w całości no i lipa
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Z tego co wikipedia pisze taki mix nie ma sensu, nie wiem jak to jest w praktyce.
  • 104 / 6 / 0

wypowiadasz się wszędzie gdzie nie masz o czymś pojęcia. Dla mnie ok bo sam tramadol to tragedia szczególnie ze musze brać 1200 + Dziś spróbuję na noc:
dihydrokodeina 1200mg + jak się załaduje tramadol może 700 bo przede wszystkim na DHC mi zalezy + baclofen 50-100 + klon (wczoraj wziąłem 16mg) rano 4 więc nie wrzucam xD
i pod to mj i soczek świeżo wyciśnięty grejpfrutowy
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata