Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1475 / 373 / 0

Ja parox od zawsze rano z kawką wrzucam.
  • 1819 / 276 / 0

@blokowiska666 po 4 miesiącach jest już pełnią efektów czy jeszcze z pół roku to może zająć?
Ile najdłużej wogole wytrzymasz na samej parox bez dodatkow ? xd

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Zwierzęca rewolucja: olej CBD

"Wszystkie dolegliwości mojego psa zniknęły. Już nie boi się fajerwerków".
  • 1475 / 373 / 0

23 lutego 2021pomasujplecki pisze:
@blokowiska666 po 4 miesiącach jest już pełnią efektów czy jeszcze z pół roku to może zająć?
Ile najdłużej wogole wytrzymasz na samej parox bez dodatkow ? xd
Kiedyś brałem 1,5 roku parox solo, 60mg.

Ale te 4 miesiące to wgl od zera czy jak, MOIM SKORMNYM ZDANIEM, jak już się zaczuyna brać dawkę docelową np. 40 czy 60, to od tego czasu przez 3 miesiące parox 'nasyca' w pełni mózgownice.

Takie miałem doświadczenia przynajmniej, dwa razy wchodziłem na parox.

Plecki, może Ty po prostu trochę za duże oczekiwania masz do paroxy, to nie medyczna kokaina :krowa:

Warto pogadać z lekarzem co można dorzucić, ja obecnie myślę o czymś noradrenalinowym, bo przespałem 3 lata na mianserynie co wieczór, teraz jej unikam już, zmęczyło mnie to spanie i wpierdalanie czipsów pod kolderką. :świnia:
  • 1819 / 276 / 0

Wystarczy mi xanax i kodeina albo marihuana.
A to nie dobrze. No nie wiem. Jakoś to będzie postaram się zostać na samej parox. Oczekiwałem trybu god mode a dalej się łamie emocjonalnie w kryzysowych sytuacjach choć wiem że na pewno jestem inny to już nie wiem czy poradziłbym sobie sam ze sobą bez leków
  • 8 / 1 / 0

Czy wie ktoś czy obecnie są przygotowywane jakieś nowe leki antydepresyjne, które są dopiero w fazie testów, ale w najbliższym czasie można by spodziewać się ich pojawienia na rynku ? jakoś się o tym mało mówi, może koncerny farmaceutyczne w obawie przed konkurentami trzymają to w ścisłej tajemnicy?
  • 3282 / 925 / 0

Jest tego pełno, Big Pharma pilnuje tych informacji. Pojawiają się prowizoryczne, kodowane związki dość często opisywane, no i trzeba czekać, obserwować trend. Właśnie przyszła nam moda na esketaminę, a Ty byś chciał codziennie jakieś nowe atrakcje.
Można się zapisać na programy eksperymentalne, za które masz wypłacaną pensję. Można też leczyć się tym prywatnie za drakońskie kwoty.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata