Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 111 / 14 / 0

15 lutego 2021blokowiska666 pisze:
Brzmi jak feta tylko jakaś, nie wiem, 10% chyba albo za małe ścieżki waliłeś.
ale dziwki mnie ten brak zwały. z tego co czytałem to dramat jest, a ja nie odczułem nic negatywnego. 2 noce bez snu, zero krzywych myśli, trzasków itd.
planuje spróbować jeszcze raz tego samego, ale właśnie co do rozmiaru kresek. feta powinna wchłaniać się ze sluzówki, a z każdą kolejną linią mniej się wchłania bo jest juz podrażniona, dobrze główkuję? czyli najlepiej zjeść jedną solidną kreskę na jedną dziurkę i ew. dorzucić na drugą? bo tamtym razem z uwagi, ze to pierwszy raz waliłem malutkie co parę godzin.

i jak ma się mix z baklofenem? testował ktoś? przypuszczam, że mocna pewność siebie i god mode. jaką kolejność i dawki polecacie?
  • 28 / 1 / 0

@politomax__ Zwała to według mnie głównie kwestia zarywania nocek i chujowych domieszek, widocznie trafiłeś na taką która pomimo że słaba, to wymieszana z jakimiś mniej szkodliwymi substancjami. Ja czasem dzień po fukaniu mam dobry humor wręcz, jeśli dbam o suplementacje witamin, jedzenie itd.

Jak nikotyna wpływa na nasz układ nerwowy?

Palenie papierosów jest przyczyną upośledzenia funkcji układu nerwowego, co przekłada się na blisko 70 tys. zgonów rocznie. Dlaczego palacze się uzależniają, jaki wpływ ma nikotyna na funkcję układu nerwowego i jak radzić sobie z niepożądanymi skutkami uzależnieniem od nikotyny? – m.in.
  • 57 / 8 / 0

Na początku organizm nie jest tak przetyrany i zjazdów mozesz nie odczuwać.
  • 16 / 1 / 0

słabiej się wchłania raczej ze względu na wazokonstrykcję. można to łatwo zwalczyć racząc nos odrobiną ciepłej wody.
  • 178 / 43 / 0

Jest ktoś ze Strzelina lub okolicy i mógłby pomóc?
  • 84 / 7 / 0

W czym pomóc?
  • 632 / 35 / 0

Chociaż vpn powłączajcie, i na tor przejdżcie xD
  • 229 / 24 / 0

19 lutego 2021Aldrej pisze:
W czym pomóc?
Pewnie w zmianie opon na zimowe... %-D
  • 84 / 7 / 0

:trucizna:
22 lutego 2021ROAT pisze:
19 lutego 2021Aldrej pisze:
W czym pomóc?
Pewnie w zmianie opon na zimowe... %-D
Hehe
  • 45 / 2 / 0

Jest jakaś rada na ograniczenie nadpobudliwosci ruchowej na F ? Czy jak to nazwać nie wiem, ogólnie nabawiłam się strasznego problemu, mianowicie niedługo po tym jak zaczęło się bardzo regularne wciąganie to okrutnie meczy mnie przymus ruszania palcami u stopy, w bucie. To jest tragedia, Nin stop tymi palcami ruszam i już mam tak podrażnione te palce ze to ciężko ogarnąć. Ale nie mogę przestać, to jest jakiś koszmar. Jak siedzę w pracy to tak układam stopy żeby nikt nie widział bo ciagle mi się zdaje ze wszyscy widza jak tymi palcami non stop ruszam. I wstyd w chuj bo i po co tak ruszam? Bardzo mi pokarało dolne okolice kończyn dolnych, jak chwile nie ruszam pare minut to jest cud. Rozumiem doskonale ze to pewnie skutek przepalania się styków no ale czy to się cofnie??
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata