Kodeina - Neoazarina

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 328 Strona 33 z 33
Rejestracja: 2019
  • 580 / 156 / 0

Thiocodin to w gruncie rzeczy po prostu lek na kaszel, a może na to Ci właśnie potrzebny i aptekarce guzik do tego? :świnia: Ja jak zaczynałam swoją "przygodę" z kodeiną to też się trochę krępowałam, ale zauważyłam różnicę w swoim myśleniu i zachowaniu kiedy przychodziłam kupić Antidol żeby go wyćpać, a kiedy po to, bo potrzebowałam go na migrenę. Dwie zupełnie różne postawy. To wszystko siedzi w głowie, warto być pewnym siebie i stanowczym to i w oczach innych uchodzi się za bardziej ogarniętego.
Rejestracja: 2019
  • 37 / 7 / 0

Pytanie tylko czy chce się uchodzić za ogarniętego dzięki opakowaniu wypowiedzi czy może poprzez jej treść.
Z resztą tu nie chodzi tylko o aptekarkę, a o moją wewnętrzną niechęć do przynależenia do tej grupy, co de facto jest logiczne gdyż moje wyobrażenie co do myślenia farmaceutek uwydatnia tylko mój stosunek do wyobrażonej mojej osoby w takiej sytuacji.
Naszą polemikę wywołało jednak Twoje stwierdzenie, iż każdy prędzej czy później wraca do Antka lub Thio, niestety nie mogę się zgodzić, gdyż kontaktując się z kodą 4 rok dalej przy braku możliwości ekstrakcji wybieram Neo. A reszta postów to moja próba argumentacji mojego wyboru i Twoje usilne próby zmienienia mojego podejścia do jednego z tych argumentów. Myśle, że można zakończyć tę mało pożyteczną dyskusję.
Pozrdowienia

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

W 20202 naukowcy przeprowadzili 3627 badań związanych z konopiami

Zgodnie z danymi zebranymi przez National Library of Medicine w Stanach Zjednoczonych, naukowcy z całego świata przeprowadzili 3627 badań związanych z marihuaną w 2020 roku. Coraz większa liberalizacja prawa konopnego na świecie poskutkowała wzrostem zainteresowania tematem marihuany wśród naukowców głównie z zakresu medycyny.
Rejestracja: 2019
  • 580 / 156 / 0

Lol, gdzie ja próbowałam Cię do czegoś przekonać. Rzuciłeś śmiesznym dla mnie stwierdzeniem i próbowałam je zrozumieć, ale koniec końców nic nie wytłumaczyłeś. Co mnie obchodzi co ty sobie za leki podjadasz?
Ale skoro już wracamy do głównego tematu, to miałam raczej na myśli, że Neoazarina nie jest chyba niczyim, albo mało kogo lekiem pierwszego wyboru. Kupujesz ją jak nie masz możliwości (z jakiegokolwiek powodu) wyekstrahować Antidolu. Chodziło mi o to, że żaden kodziarz nie ćpa raczej w pierwszej kolejności Neoazariny (zwłaszcza jeśli jest uzależniony albo bierze w ciągach), a dopiero gdy jej nie ma w aptece to prosi o antidol lub thio ;)
Takie słowa jak "nikt" "wszyscy" itp które padają w tym wątku są jak najbardziej uogólnieniem, czymś na wzór skrótu myślowego, ale myślałam, że to oczywiste.
Rejestracja: 2019
  • 33 / 2 / 0

Aż dzisiaj z ciekawości zawędrowałam do apteki i kupiłam jedno opakowanie, zmieszałam jeszcze z resztą thioco, która mi została, więc summa summarum łącznie może coś około 16 tab na thioco przeliczając zjadłam.

Od razu na plus miłe podejście ekspedientki. Przy thioco to zwykle podejrzliwy wzrok, a czasem i jakiś chamski tekst. :trucizna:

Jeśli chodzi już o sam wieczór to baaardzo miło. Mijają jakies 3h od pierwszych efektów i jeszcze coś tam leciutko trzyma, wiadomo już raczej końcówka, ale jak najbardziej spoko. No i brak atrakcji żołądkowych na start! Aż mi dziwnie było. Zwykle jak się zaczynało niedobrze robić = sygnał dla mózgu, że coś tam się ładuje. A tu nic kompletnie, lajcik, az już myślałam, że wieczór stracony.

Cenowo fakt, mniej opłacalnie od thioco wychodzi, ale nie powiem żeby nie był to ciekawy lek. Pewnie wrócę przetestować z 2x opk. solo... Nie żeby miało porobić inaczej niż zwykle... %-D
Rejestracja: 2021
  • 8 / 1 / 0

@[weltsmerza/mention] czyli nie odbijało się cały dzień tymiankiem ? jak niektórzy raportowali :rzyg:
Rejestracja: 2019
  • 33 / 2 / 0

Nie, u mnie kompletnie nic takiego nie było. :extasy:

Dodam, że dziś na test poleciały te dwa opakowania solo. No i też spoko, fajnie weszło, godzinka peaku i teraz już lekko schodzi. Nic mi się nie odbija, nie siedzi na żołądku, więc pod tym kątem picobelo. Szkoda tylko, że wydłużyć działania nie można %-D Ale może jeszcze za mała dawka, jak na moją tolerkę. Nie wiem. No w każdym razie thioco ekonomiczniejsze, ale już porównując komfort to dla mnie neo >
Rejestracja: 2019
  • 580 / 156 / 0

Im dłużej bierze się kodeinę (w sumie to ogólnie opio) tym krócej działa, większa dawka niestety raczej nie przyczyni się znacznie do wydłużenia fazy 😕
Rejestracja: 2019
  • 33 / 2 / 0

wczorajArabella841 pisze:
Im dłużej bierze się kodeinę (w sumie to ogólnie opio) tym krócej działa, większa dawka niestety raczej nie przyczyni się znacznie do wydłużenia fazy 😕
Najlepiej to by było przerwę zrobić... ale wiadomo jak jest %-D
Posty: 328 Strona 33 z 33
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości