Anonimowa karta prepaid? Ktoś coś?

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 17 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2009
  • 1800 / 395 / 0

Żaden nie jest anonimowy. Revolut wymaga zdjęcia dowodu osobistego, selfie z dowodem oraz podania wszystkich danych. Jeśli potrzebujesz anonimowości, to tylko kryptowaluty. Chociaż nawet je cieżko kupić / sprzedać anonimowo przez internet.
Rejestracja: 2019
  • 37 / 7 / 0

No pod względem zakładania konta to nie są anonimowe, ale one są zajestrowane na malcie, wyspie mann itd., wiec US nie ma do nich żadnego wglądu. Szczególnie Skrill i netteler.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Objawy, które mogą świadczyć o uczuleniu na alkohol. Pojawiają się na skórze

- Zaczerwienia skóry, które są najczęstszym objawem nietolerancji alkoholu, mogą wyglądać podobnie jak oparzenia od pokrzywy, czyli przybierać postać wybrzuszeń. Mogą towarzyszyć im swędzenie i/lub pieczenie skóry. Najczęściej występują na dekolcie i szyi - mówi w rozmowie z portalem WP abc Zdrowie Joanna Penza, ekspert ds. żywienia.
Rejestracja: 2020
  • 107 / 11 / 0

Zaufany znajomy (np. przyjaciel) przyjmuje przelewy i daje ci gotówke. Pod warunkiem że nie wałujesz na OLX to znajomemu nic nie grozi. Goście z komorem tak zawsze robią, dziwie się że na to nie wpadłeś. Karty pre-paid nie rozdają żadne banki co ty biadolisz.
Rejestracja: 2019
  • 37 / 7 / 0

Te porfele, które podałem nie mają licencji bankowych, z wyątkiem revoluta, który ma licencje litewska i przymierza się do brytyjskiej. Skrill i Netteler IMO to najbezpieczniejsze portfele, gdyż z ich usług korzystają głownie hazardziści, a jak wiadomo e-hazard nie jest legalny w wielu pańsrwach m.in. w Polsce. I nie słyszałem o żadnych kontrowersjach z tym związanych, a trochę korzystam z tego.
Rejestracja: 2014
  • 9683 / 1872 / 0

Przy dużych kwotach to zaufanie musi być równie duże : D
W sumie nie znam żadnych przeciwskazań, by tak robić. Oczywiście tylko pod warunkiem braku dochodu z tytułu UoP.
Rejestracja: 2018
  • 338 / 42 / 0

Nie wiecie może jak wygląda sprawa PayPala kontra Urząd Skarbowy. Czy oni mogą żądać od nich jakichś wyciągów z konta?
Dostaję dużo darowizn od osób z zagranicy i teraz się zastanawiam czy robić przelew na polskie konto w banku czy lepiej kupić za to jakieś usługi w Microsofcie i innych tego typu serwisach.
Rejestracja: 2014
  • 9683 / 1872 / 0

To zależy, o rzędu jakiej kwoty mówimy. Jeśli to kilka k, to nikt się tym nie zainteresuje przecież.
Posty: 17 Strona 2 z 2
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości