GBL/GHB/BDO - Zadaj pytanie specjalistom

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 549 Strona 55 z 55
Rejestracja: 2016
  • 1462 / 132 / 0

Rozumiem. Natomiast jak wytłumaczyć, że piski ustępują po zapodaniu odpowiedniej dawki baclofenu? On chyba nie ma właściwości blokujących glutaminian?
Rejestracja: 2016
  • 1462 / 132 / 0

19 lutego 2021FajnieJest pisze:
W trakcie ciągu potrafi nam być zimno, myślę, że to nie tylko przez rozregulowane GABA-B (Choć w zdecydowanej większości), ale może właśnie i przez te odwodnienie
Again: masz za duzo glutaminianu gdy G schodzi. Lamotrygina twoim sojusznikiem.
Czy tak działają również inni antagoniści NMDA? Na ten przykład Acodin?

Otrzymywanie GBL z THF utleniajac podchlornem wapnia

kolejna chałupnicza metoda otrzymywania tzw. pigułki gwałtu.

Uzależniają jak alkohol i narkotyki. "Narkomania węglowodanowa" to nie żarty

Zjawisko uzależnienia od węglowodanów zostało już nie raz potwierdzone w badaniach naukowych. I chociaż węglowodany są podstawowym źródłem energii, to należy pamiętać, że muszą być spożywane w odpowiednich ilościach. Inaczej wpędzą nas w słodką pułapkę.
Rejestracja: 2020
  • 172 / 6 / 0

Czy GBL wchodzi w jakies negatywne/niebezpieczne interakcje z nastepujacymi lekami: seratralina, perazyna, metyloprednizolon, opipramol
Rejestracja: 2018
  • 850 / 172 / 0

19 lutego 2021LiquidStranger pisze:

Odstawiam G w nocy, wchodzę na Baclo za dnia, piję wodę. Połowę dnia siuram na żółto, mimo, że jeszcze wczoraj cały dzień mocz był przezroczysty
Na pierwszym ciagu baklo 50mg/d miałem cały czas przesroczyste szczanie, teraz natomiast mocz jest faktycznie lekko żółty w dawce 37.5mg. W obydwu przypadkach dobre nawadnianie. Gdzies na blulajtach widziałem, że to wina obciążenia nerek kreatyniną. Ciężko stwierdzić bo ja popijam Kratom w małych dawkach ale - gdy nie brałem baklo a tylko Kratom mocz wciaż był przezroczysty więc stawiam na baklofen. Mam paski testowe (na nieszczescie nie ma kreatyniny) i wszystkie parametry sa ok, wliczajac bilurbine czy gravity które moga zabarwiać mocz na żółto nawet przy 3-4 litrach płynów, w wiekszosci wody. Troche mnie to martwi ale nery ani nie bola ani nie mam jakiś innych objawów świadczacych o niewydolności nerek.

Może @farawayfromheaven coś doda odnośnie szczania po baklo, w końcu to taki Buffon jeśli chodzi o staż miedzy słupkami agonistów GABA-B, zwłaszcza że kiedyś jechał na srogich dawkach w ciagu.
Rejestracja: 2015
  • 434 / 68 / 0

haha, nie wiem czy czuć się zaszczycony, czy wręcz przeciwnie %-D

Z tego co pamiętam to osoby z zaburzeniami pracy nerek powinny na baklofen uważać, nie mogę znaleźć artykułu, ale gdzieś czytałem, że w pewien sposób te nerki obciąża. Jak kolega wspomniał za mną setki, może tysiąc paczek, w tym i dawki kosmiczne, na dzisiaj łykam znowu 2x25mg i odczuwam je pięknie, sikam czasem żółto, czasem przezroczysto. Nie ma co chyba wprowadzać się w jakąś paranoję, razem z moczem wydalamy też sporo toksyn, pijąc BDO miałem mocz koloru brązowego i to już ciekawe nie było, ale lekko żółte zabarwienie nie jest moim zdaniem niczym, co mogłoby nas niepokoić. Może kolega odstawiając G zbyt mocno zwraca uwagę na różne rzeczy, przezroczysty mocz mam jak wypiję 1,5l wody, lekko żółta barwa jest jak najbardziej naturalna i nie ma się tu absolutnie czym przejmować ;)

No a co do samej czynności to nie wiem jak Wy, ale ja po wzięciu >75mg latam do kibla co 15 minut, wręcz nie idzie się opanować i zawsze jest to porządna fontanna, do tego dochodzi takie parcie na pęcherz, że albo w ciągu 2 minut to zrobię, ale leję w majtki. Dawki 25-50mg i mogę sobie oddawać mocz 2x na dzień. Czy to efekt rozluźnienia mięśni, czy już jakieś zaoranie nerek, niestety nie wiem.

@LiquidStranger

Zejście z ciągu na baclofenie jest tak delikatne, że spokojnie może Ci wyłączyć wszystkie efekty, łącznie z piskami
Rejestracja: 2016
  • 1462 / 132 / 0

@farawayfromheaven to prawda, jest w miarę delikatne ale trochę czasu zajmuje. Piski to jeszcze pestka, u mnie dochodzą do tego jakieś takie pojebane pulsacje głowy/całego ciała. Naprawdę dziwna i nieprzyjemna rzecz, ale udało mi się załatwić Lamotrygine

Tak się tylko zastanawiam, czy ona powiedzmy w ciągu 3 dni eliminuje cały glutaminian i nie musimy się już o niego martwić? Czy trzeba ją sobie zarzucać od czasu do czasu trochę dłużej żeby zbijać?
Rejestracja: 2015
  • 434 / 68 / 0

to już dziwne, ja po półrocznym ciągu 30-40ml/doba robiłem 2 dni redukcji dawek, bo na dłuższą metę nie umiałem tego robić, wchodziłem na baklo i poza nim nie łykałem nic, spałem jak dziecko, żadnych uboków też nie doświadczałem, a i nie łykałem jakichś wielkich dawek, 50-75mg i z tego też schodziłem w 3 dni do zera. samej lamotryginy nigdy nie miałem w ręku, także ja w tej kwestii jestem zielony ;)
Rejestracja: 2020
  • 107 / 11 / 0

W necie moża zamówić formę żelowaną GBL - rozcieńczyłbym to normalnie w soczku?

pfu

Rejestracja: 2010
  • 255 / 22 / 1

tak, tylko trzeba dłużej mieszać
Posty: 549 Strona 55 z 55
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości