Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1506 / 1741 / 0

19 lutego 2021KarmiKlasik pisze:
...Nie zostałem na nich oznaczony zaznaczam...
nie ma takiej opcji jak oznaczenie uzytkownika w danym temacie, to nie fejs ;)
  • 2839 / 538 / 7

19 lutego 2021KarmiKlasik pisze:
Cześć misie pysie, wytłumaczcie mi proszę dlaczego w okienku powiadomień, potrafią mi się pojawiać odpowiedzi na posty z przed kilku tyg/miesięcy. Nie zostałem na nich oznaczony zaznaczam. Tak po prostu dostaje powiadomienie o nowym poście, który niby wstawiony np. 2 min temu. Wbijam tam, a data z miesiąca wcześniej..
Oprócz tego, o czym napisał @pawoleh666, to ktoś mógł dodać posta, ale został przeniesiony/usunięty, a powiadomienie zostało. Jednak jeśli nie obserwujesz tych tematów, to przyznam, nie mam pojęcia.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Nero przeszedł na emeryturę. Był postrachem handlarzy narkotyków

Owczarek niemiecki „NERO” po 8 latach służby w kętrzyńskiej jednostce policji już na zasłużonej emeryturze. Następne lata „w cywilu” spędzi u swojego przewodnika.

dzojov123456

• / / 0

Nie wiem co się stało, moje konto zostało zdezaktywowane. W ustawieniach zmieniałam tylko avatar i adr4ea mailowy i nagle mnie wywaliło, patrzę, na wątek, w którym pisałam, a tam dzojov - użytkownik dezaktywowany.
Proszę o przywrócenie mojego konta.
Login: dzojov
  • 3 / / 0

Czy ktoś planuje mi pomóc w związku z powyższym?
  • 853 / 304 / 0

@dzojovvvvv pisz do @surveilled
  • 3 / / 0

@igla83 pisałam wczoraj i cisza, napisałam właśnie jeszcze raz

@surveilled
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata