Czy żałujecie że wpadliście w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Żałujesz że zacząłeś/zaczęłaś brać narkotyki?

42%
Tak
35
40%
Nie
33
18%
Nie wiem
15

Liczba głosów: 83

• 606 / 113 / 0

22 lutego 2021TMq pisze:
@Fruktoza Dlaczego uważasz, że za późno? Moim zdaniem za późno dopiero będzie jak umrzesz póki co możesz robić wszystko. Jedynymi ograniczeniami są te u nas w głowach, a jak nasze głowy chyba proste że możemy do nich brać co chcemy a co mniej wygodne spuszczać w kiblu.
Nie potrafię już brać normalnie narkotyków raz na jakiś czas, straciłem bezpowrotnie nad tym kontrolę o czym przekonałem się wiele razy i nie ma już co się oszukiwać że "teraz będzie inaczej i będę brał w weekendy", albo ciągi albo wcale. Psychodelików teraz nawet nie tykam, bo mi tylko pokażą że nie jest dobrze.

TMq

• 494 / 88 / 0

No spoko tak więc zostaje Ci nadal wybór czy bierzesz w ciągach czy w ogóle nie bierzesz. Rób jak uważasz że dla Ciebie lepiej. Byłem w podobnej sytuacji że się już hujowo czułem po towarze i ciągi, się wkurwiłem i pierdalnąłem tym bo po huj mam brać coś po czym hujowo się czuje. Dla mnie był to dobry wybór co nie znaczy że dla każdego jest ani że dla każdego nie jest :korposzczur:
Co do psychodelików po jaraniu hujowo się wtedy czułem, za to LSD mnie stawiało na nogi tyle że podkreślam w moim przypadku ;)

Gdy narkotyki wchodzą za mocno – o historii mrocznych rządowych eksperymentów

Wroga można obezwładnić, ale lepiej by było, gdyby dało się nad nim zapanować. A gdyby tak niszczyć umysły, a potem programować je na nowo? To nie Archiwum X, to prawdziwy Projekt MKUltra, prowadzony latami przez rząd USA.

CBŚP wkroczyło do krakowskiego sądu okręgowego. Na celowniku jedna z protokolantek

Od dwóch lat toczy się proces „Zielonego” i jego kompanów. Według małopolskich „pezetów” członkowie rozpracowywanej grupy mogli działać od 2015 r. i wprowadzili na rynek prawie 5,6 tony marihuany o wartości niemal 89 mln zł oraz ponad 122 kg kokainy wartej blisko 4,4 mln euro.
  • 67 / 8 / 0

Ciężko powiedzieć, chociaż nie. Gdyby nie opio to już dawno by mnie nie było, teraz to tylko odwlekanie w czasie samobójstwa, nie wiem czy taka gra na zwłokę ma jakiś sens ale no cóż.
  • 853 / 304 / 0

czy alkohol można zakwalifikować jako drag ? jeśli tak to żałuję jak skurwysyn.
  • 1315 / 230 / 0

Gdybym nie wpadł w dragi, popełnilbym samobójstwo - nie żałuję. Warto żyć, choćby w całej chujni odnalazło się jedynie kilka szczęśliwych chwil.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata