PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
152
42%
2.Kocham i nienawidzę
139
11%
3.Nie.
37

Liczba głosów: 328

• 2 / / 0

Cześć wszystkim.

Forum śledzę od dawna, kiedyś jeszcze za czasów vol.3 parę razy się udzielałem, oczywiście z innego konta. Były to jednak pojedyncze posty. Natomiast pamiętam takie osoby z tego forum jak AlienForms czy PST, aż się zastanawiam czasem co się z nimi dzieje bo kiedyś ten wątek żył głownie ich postami oraz wciąż obecnego tu Lol'a czy pani która ten wątek(vol.5) założyła, czyli Weedkacy.

Kończąc offtop, szybko nakreślę sytuację pacjenta. Opiaty pojawiły się w wieku lat 13, aktualnie dobijam do 30. 5 lat koda, potem PST oxy następnie dwa lata na metadonie po czym detoks i już ponad rok grzeje jak to się ładnie nazywa, na sportowo. Na sportowo oznacza to, że raz na 2 tygodnie była koda bądź PST, ostatni miesiąc niestety mój sport przerodził się ponownie w jakąś formę uzależnienia, gdyż ze względu na egzaminy i pracę co 4 dni brałem kodeinę w ilości 600 mg.

Pisząc to również minęły 4 dni od kody, mam lekkie objawy skrętowe, bezsenność i delikatne dreszcze. Do przeżycia.

Teraz przejdźmy do maku. Wczoraj, chcąc nie chcąc natrafiłem na francuskie BMW, opisywane tutaj przez Lol'a jako posiadające potencjał, o blachach zakończonych na 809.
Zwracam tutaj uwagę, na godzinę pakowania i potwierdzam słowa Lol'a o znaczących różnicach pomiędzy nimi. Z godziny. 23:45 ziarna są rzeczywiście mocno gorzkie, a te z godziny 00:41 wręcz słodkie.
Jako, że natrafiłem wczoraj jeszcze na jedną furę o interesującym wyglądzie ,o nazwie którą na południu określają poobiedni odpoczynek, blachy 202603402, auto pochodzenia czeskiego. Również ziarna w smaku słodkie. Wszystkie serie zostały przepłukane w osobnych butelkach. Ciekawe jest to, że francuskie BMW, jedno i drugie w smaku było do siebie bardzo podobne tj. gorzkie. Owe czeskie natomiast nie były słodkie, jednak nie była to interesująca mnie gorycz, a bardziej chemia.

Niestety nie miałem już możliwości, by wypić najpierw te o mniejszym potencjale, żeby dokładniej sprawdzić ich działanie ale potwierdzam działanie francuskich BMW, aktualnie minęła godzina i szału nie ma, ale tragedii również. Łącznie przepłukane BMW 500 g z godziny 23:45 250 g z godziny 00:41 oraz 200 g Czecha.

Dodam jeszcze mak który już był opisywany ileś stron temu, natomiast nie wiem czy to była ta sama seria, testowane miesiąc temu w ilości 1 kg o nazwie jak mały, popularny Ford pochodzący ze Słowacji z blachami o numerach : b50/2/05/36. Przy mojej tolerancji dałbym mu 2,5/10. Mam nadzieję, że coś komuś pomogłem, hasła do oceniarki nie posiadam, jak na coś się natknę w moim mieście to nie omieszkam się przetestować i napisać tutaj posta

To tyle, trochę przydługi post ale jednak lepiej opisać swoją tolerancję, żebyście mieli porównanie.
  • 5 / 2 / 0

Obskoczyłem wszystkie sklepy oprócz dino u mnie dzisiaj ale nie wiem czy na coś się to przyda bo u mnie nikt maku nie kupuje i cały czas ten sam leży. Zanotowałem takie jak Kresto 033, 828, Helio 9316 (500g) i Nuxy z takimi finezyjnymi zielonymi napisami na żółtym tle haha śmierdzą przez pakę ale są z Czech więc nie wiem czy się nadają, niedawno w Lewiatanie położyli. Jeśli ktoś czuje potencjal to mogę też przetestować. W ciemno nie wale bo muszę oszczędzać zdrowie haha pozdro.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Objawy, które mogą świadczyć o uczuleniu na alkohol. Pojawiają się na skórze

- Zaczerwienia skóry, które są najczęstszym objawem nietolerancji alkoholu, mogą wyglądać podobnie jak oparzenia od pokrzywy, czyli przybierać postać wybrzuszeń. Mogą towarzyszyć im swędzenie i/lub pieczenie skóry. Najczęściej występują na dekolcie i szyi - mówi w rozmowie z portalem WP abc Zdrowie Joanna Penza, ekspert ds. żywienia.
  • 63 / 10 / 0

dawno tutaj nie słyszałem żeby ktoś był zadowolony z ilości pół kilograma i jakoby dobrze się z grzał
Heh, ja jestem w krótkim ciągu od października/lis i w dawkowaniu cały czas nie przekraczam pół kilo :p mimo, że tolerka trochę wzrosła. Także jednak to też zależy od organizmu. Jak kode brałam to też nie przekraczałam 2 opakowań 😁

lol

• 3323 / 449 / 0

23 lutego 2021MonteChristo910 pisze:
Obskoczyłem wszystkie sklepy oprócz dino u mnie dzisiaj ale nie wiem czy na coś się to przyda bo u mnie nikt maku nie kupuje i cały czas ten sam leży. Zanotowałem takie jak Kresto 033, 828, Helio 9316 (500g) i Nuxy z takimi finezyjnymi zielonymi napisami na żółtym tle haha śmierdzą przez pakę ale są z Czech więc nie wiem czy się nadają, niedawno w Lewiatanie położyli. Jeśli ktoś czuje potencjal to mogę też przetestować. W ciemno nie wale bo muszę oszczędzać zdrowie haha pozdro.
Nuxy jeszcze niedawno dzialaly. Jak smierdzą przez paczkę to probuj. A reszta to juz po wyglądzie widac, ze nie działają.
  • 5 / 2 / 0

Dobra, przepłukany czeski Nux z datą 02.2022, w ilości 500. Kolor płynu taki jak z trzeciej przepłuczki dawnych bakalike 841c, także chyba lipa będzie, lekko barwione mleko. Nie czuję wstępnego smyrnięcia. Mówicie że gdzieś francuski nux można spotkać ? Czy to o inną markę chodziło ?

Dodam, że nie czułem prawie goryczy, jakbym mleko pił.

lol

• 3323 / 449 / 0

nuksy działały i podobno dobrze, ale te starsze chyba koncowka roku to byla pazdziernik grudzien cos takiego
te nowsze kupa

z tych nowszych christo sprobuj baka 809 albo kerfa 533
ew baka 267 chociaz to juz slabizna
  • 5 / 2 / 0

baka 809 próbowałem w standardowej dla mnie ilości 500, te z datą 03.2022 00:04 Francja. Ale to jedyny jak dotąd maczek, który zadziałał na mnie wkutwieniem. Czułem że coś tam działa ale zamiast chociażby sedacji, czułem bardziej rozdrażnienie. Chyba że to niedosyt tak na mnie działa. Kolor przepłuczki jak i smak zapowiadał się obiecująco.

...Dla porównania baka 569 wydawał się mniej więcej tej samej mocy ale już nie wywołał tego efektu tylko lekkie podniesienie nastroju na + i gadatliwość.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata