Cała Wielka Brytania (Anglia,Irla.ndia,Szkocja,Walia)

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

visitorQ pisze:
siema, proszę o kontakt osoby z Irlandii, jestem w Dublinie. Pomagajmy sobie, ja też pomagam. Dostępnośc niektórych specyfików jest tutaj słaba a ceny kosmos dlatego szukam rodaków do popisania, wymiany doświadczeń itp
Siemka, znalazłeś coś mordo? Również jestem w potrzebnie, pozdro
  • 16 / 1 / 0

Niksapiksa pisze:
Szkocja, Glasgow
(Liczę na to ze ktoś stąd jest)

Niech ktoś doda co po ile chodzi
(1g/Uncja)
Ja z Glasgow

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Szokujące odkrycie pracowników supermarketu. W dostawie bananów znaleźli kilogramy kokainy

Ogromny szok musieli przeżyć pracownicy sklepu spożywczego w kanadyjskiej Kelownie. W niepozornej dostawie bananów z Kolumbii znaleźli kilkanaście cegieł z podejrzanym białym proszkiem. Jak się okazało, w ich ręce trafiła kokaina.
  • 7884 / 848 / 0

Kumpel leczy się na schizofrenie paranoidalna.Oprócz neuroleptyków dostaje benzo, ale to znikome ilości.Mieszka w Szkocji i bardzo ciężko wyrwać większe ilości benzodiazepin [ Przynajmniej tak wnioskuje z jego opowieści ]

P.S. Może ma chujowego psychiatrę.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata