Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1478 / 374 / 0

Ja parox od zawsze rano z kawką wrzucam.
  • 1826 / 276 / 0

@blokowiska666 po 4 miesiącach jest już pełnią efektów czy jeszcze z pół roku to może zająć?
Ile najdłużej wogole wytrzymasz na samej parox bez dodatkow ? xd

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

W 20202 naukowcy przeprowadzili 3627 badań związanych z konopiami

Zgodnie z danymi zebranymi przez National Library of Medicine w Stanach Zjednoczonych, naukowcy z całego świata przeprowadzili 3627 badań związanych z marihuaną w 2020 roku. Coraz większa liberalizacja prawa konopnego na świecie poskutkowała wzrostem zainteresowania tematem marihuany wśród naukowców głównie z zakresu medycyny.
  • 1478 / 374 / 0

23 lutego 2021pomasujplecki pisze:
@blokowiska666 po 4 miesiącach jest już pełnią efektów czy jeszcze z pół roku to może zająć?
Ile najdłużej wogole wytrzymasz na samej parox bez dodatkow ? xd
Kiedyś brałem 1,5 roku parox solo, 60mg.

Ale te 4 miesiące to wgl od zera czy jak, MOIM SKORMNYM ZDANIEM, jak już się zaczuyna brać dawkę docelową np. 40 czy 60, to od tego czasu przez 3 miesiące parox 'nasyca' w pełni mózgownice.

Takie miałem doświadczenia przynajmniej, dwa razy wchodziłem na parox.

Plecki, może Ty po prostu trochę za duże oczekiwania masz do paroxy, to nie medyczna kokaina :krowa:

Warto pogadać z lekarzem co można dorzucić, ja obecnie myślę o czymś noradrenalinowym, bo przespałem 3 lata na mianserynie co wieczór, teraz jej unikam już, zmęczyło mnie to spanie i wpierdalanie czipsów pod kolderką. :świnia:
  • 1826 / 276 / 0

Wystarczy mi xanax i kodeina albo marihuana.
A to nie dobrze. No nie wiem. Jakoś to będzie postaram się zostać na samej parox. Oczekiwałem trybu god mode a dalej się łamie emocjonalnie w kryzysowych sytuacjach choć wiem że na pewno jestem inny to już nie wiem czy poradziłbym sobie sam ze sobą bez leków
  • 15 / 3 / 0

Czy wie ktoś czy obecnie są przygotowywane jakieś nowe leki antydepresyjne, które są dopiero w fazie testów, ale w najbliższym czasie można by spodziewać się ich pojawienia na rynku ? jakoś się o tym mało mówi, może koncerny farmaceutyczne w obawie przed konkurentami trzymają to w ścisłej tajemnicy?
  • 3288 / 928 / 0

Jest tego pełno, Big Pharma pilnuje tych informacji. Pojawiają się prowizoryczne, kodowane związki dość często opisywane, no i trzeba czekać, obserwować trend. Właśnie przyszła nam moda na esketaminę, a Ty byś chciał codziennie jakieś nowe atrakcje.
Można się zapisać na programy eksperymentalne, za które masz wypłacaną pensję. Można też leczyć się tym prywatnie za drakońskie kwoty.
  • 15 / 3 / 0

24 lutego 2021misspill pisze:
Ty byś chciał codziennie jakieś nowe atrakcje.
Nie no, jasne że nie codziennie 😁 ale kiedy ostatnio pojawiło się coś naprawdę nowego na rynku antydepów ?
  • 118 / 28 / 0

Maly update.
Przerzucilem sie juz z citalopramu na sertraline i byla to dobra decyzja. Ostatecznie po 2 tygodniach na 10mg/d city zrobilem 1 dzien przerwy i zarzucilem sertre. Troche obawialem sie ZS jak wspomnialem wczesniej, ale nic zlego sie nie wydarzylo. Ba, pozostalosci citalopramu w synergii z nowym lekiem daly nawet "mikro banie". Dzialanie eleganckie od pierwszej dawki. Energia, dystansik z nutka cynizmu - polecam ten kokon ochronny przed prawdziwymi emocjami!
21 lutego 2021Swietlik98 pisze:
to zależy też od rodzaju leku antydepresyjnego, taką np. mianseryne lepiej brać wieczorem bo działa nasennie, a takie bardziej aktywizujące jak sertralina są zalecane raczej na rano.
Przy zmianie leku nie wiedzialem, ze sertralina ma jakies dzialanie aktywizujace. Powiedzialem psychowi, ze chce sprobowac czegos nowego i zapropowala sertraline, na co sie zgodzilem.
Pierwsze dni to jak kurwa naspidowany chodzilem, potwierdzam, ze brane rano rowniez napedza. I nie ma tego pierdolonego gastro jak po citalopramie rano przed wzieciem dawki. No kurwa po marihunaen chyba mialem mniejsze ssanie.
W ogole spie 5 godzin i budze sie wyspany, cisnienie na uzywki mniejsze - serio kurwa, jak nie ja.
  • 1826 / 276 / 0

Kusicie może sam przejdę na sertre i przeczekam te speedowe objawy.
Jak biorę xana z parox to się czuje jak na godmode przystało ale wiadomo to ma krótkie nogi
  • 3 / / 0

20 lutego 2021pol90 pisze:
Takie szybkie pytanie czy leki antydepresyjne i też neroleptyki lepiej jest brać przed śniadaniem czy po śniadaniu ?
to dużo zależy od leku, sulpird przykładowo przed ale ogólnie to raczej po, w szpitalu prawie wszytsko dawali po.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata