Jaką szybką odmianę autoflowering na początek polecacie?

Moderator: Konopia

• 4 / / 0

Dziękuję wszystkim za porady. Może ogarnę jakąś fotorelację jak będę sadził :)
  • 9695 / 1877 / 0

Koniecznie. Moim wkładem w forum są 4 dokładne i regularne relacje od początku do końca. A że 2 pierwsze razy kończyło się na smutno (złodzieje), to już inna sprawa.
Tylko ostrzegam, że ta zabawa potrafi wciągać i będziesz biegał na spot bardzo często jak ja, a to zwiększa ryzyko wiadomo czego. Musisz być PEWNY, że nie zostawiasz śladów i nikt Cię nie widzi.
Ja czasami zanim wszedłem na spot (a mam ulokowany w mega bezczelnym miejscu - przeszły 2 uprawy), to czaiłem się 30 minut. Gdy słyszałem spie**jące sarny / dziki / ptaki, to już była pewność, że jest bezpiecznie. Jeśli masz kasę, to warto zainwestować w fotopułapkę.

Jeśli w grę wchodzą też szybkie odmiany sezonowe, to polecam zainteresować się Early Skunk'iem, lub jakimiś krzyżówkami z nim. Rzeczywiście jest Early i nie odbija się to bynajmniej na plonie. Ja mam jeszcze z 2019 roku 1/3 litrowego słoika i jest to moje najmocniejsze palenie.

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Objawy, które mogą świadczyć o uczuleniu na alkohol. Pojawiają się na skórze

- Zaczerwienia skóry, które są najczęstszym objawem nietolerancji alkoholu, mogą wyglądać podobnie jak oparzenia od pokrzywy, czyli przybierać postać wybrzuszeń. Mogą towarzyszyć im swędzenie i/lub pieczenie skóry. Najczęściej występują na dekolcie i szyi - mówi w rozmowie z portalem WP abc Zdrowie Joanna Penza, ekspert ds. żywienia.
Wróć do „Uprawa na wolnym powietrzu”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata