DXM - Seks

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 57 / 6 / 0

dla mnie dex dziala tak samo lub lepiej niz sildenafil
  • 528 / 174 / 0

Nigdy w życiu, toż to niemożliwe, przynajmniej u mnie. Po empatogenach mogę kilkanaście razy, o ile wzwód się utrzyma, ba, nawet na p-efce mam chcicę jak pojebany, a po mj mam libido sięgające gwiazd, ale po deksie..? Próbowałem, nie polecam. Takie kurwa anormalne uczucia, chore, zdekszone kurwa, potem moralniak mega i wstręt do seksu przez tydzień. Fuj.

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Amsterdam drastycznie zmieni politykę? Nie będzie można kupić już jointa w kawiarni

Aż 57 proc. turystów przybywających do Amsterdamu twierdzi, że wizyta w jednej ze 166 kawiarni, w których można zakupić i zapalić niewielkie ilości marihuany, jest "bardzo ważnym powodem" ich wizyty. Miasto przestało sobie radzić z narkoturystyką. Burmistrz Amsterdamu Femke Halsema przedstawiła więc w piątek plan, zgodnie z którym produkty z marihuaną będą sprzedawane wyłącznie obywatelom i mieszkańcom Holandii.
  • 13 / / 0

DXM - Seks - pala stoi elegancko ale skonczyc to konkretne wyzwanie %-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata