Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 27 / / 0

ja tez sie wywywracam jak pojebany kordynacja ruchuchowa rozjebana
w miksnie z 2-b to rozpierdol straszy ciezko mi sie to nawet pisze
  • 32 / 2 / 0

U mnie pregabalina w większych dawkach np. 300/450 gdy nie mam tolerki działa na zasadzie god mode. Wszystko jest płynne, cały świat wygląda jakoś tak piękniej, gadka się klei z każdym, może czasem jestem zbyt naspidowany "w środku ciała".
alkohol z pregabą znoszę normalnie czuć dwa odmienne stany i alkohol szybicej sieka ale bez zgona.
Z innych tematów możemy dowiedzieć się, że pregabalina działa indywidualnie na każdego z nas. Poczęstowałem swoją dziewczynę i swojego kolegę pregabą pierwszy ich raz 450mg + kofeina.
Dziewczyna tak samo jak ja totalny luz "god mode" za to kolega zareagował na substancje bardziej na śpiocha, zamuliło go. Mimo zmulenia ocenił fazkę dobrze.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Zależności struktura-aktywność w wypadku analogów psylocybiny

Zależności struktura-aktywność (Structure-Activity Relationship, SAR) są istotne w badaniach medycznych i farmaceutycznych, ponieważ pokazują, jak struktura chemiczna związku wiąże się z jego aktywnością biologiczną. Patrząc na to z szerszej perspektywy, zależności te podkreślają znaczenie badania i zrozumienia chemicznej zmienności wszystkich naturalnie występujących związków psychedelicznych w organizmie.
  • 3 / / 0

Siema. Czy można zmieszać pregabaline i alprazolam plus ewentualnie piwko do tego?
  • 1635 / 132 / 36

Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Zależy ile tego chcesz wziąć.
  • 600 / 162 / 0

27 lutego 2021Stevenson787 pisze:
Siema. Czy można zmieszać pregabaline i alprazolam plus ewentualnie piwko do tego?
Jeśli każda z tych subtancji w niewielkich ilościach, to tak, można. W większych dawkach też nie jest zabronione, ale to oznacza, że akceptujesz ryzyko.
  • 3 / / 0

Małe dawki, 1mg alprazolamu + 450-600mg pregabaliny. Będzie ok?
  • 1635 / 132 / 36

Mnie by nie zabiło ;)
  • 1478 / 374 / 0

Ja tyle brałem i ok, tylko "mam jakąś tam tolerkę", jak rzekł klasyk.
  • 2206 / 269 / 1

Dla mnie byłoby idealnie.
Jak chcesz przysnac na leżaku to dowal później jeszcze 1-2 alpry zależy jaka masz tolerke.
Ja zasnąłem i zmarzłem :D
  • 600 / 162 / 0

Ok, najwyżej możesz się trochę zataczać
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata