Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 2351 Strona 235 z 236
Rejestracja: 2015
  • 1478 / 374 / 0

19 lutego 20210Sh14sH pisze:
Wzięcie (tak jak to robię normalnie) 20mg Medikinetu CR przed umiarkowanym piciem jakoś będzie się różnić od tego co tutaj ludzie pisali o łączeniu z alko (bo w sumie nie wiem jaki MPH brali)?
Chodzi mi raczej o subtelną zmianę działania alkoholu a nie jakieś mocne fazy.
Ja właśnie jebłem drina z setki i energetyka a po jakiejś chwili wciągnąłem skurszone 20mg CR, no zajebany jestem, spoko.

Ale kurwa te CR to skaranie boskie, ja walę MPH raz na ruski rok, najlepiej mi wchodzi zwykły 20mg w klamę, 6h wykopu bardzieuj ogarniętego niz amfukuszima.

No ale właśnie, CR... wysypałem to z kapsułek, łącznie 40mg, wjebałem w kartkę i wałkowałem szklanym słoikiem, chrupał chrupało i przestac niechciało więc w końcu zajebałem ok 20mg i no nie jest to jak przy zwykłym. Mam jeszcze drugie tyle i bym zaraz jebnął, jakieś protipy na dobrego sniffa z CR? :świnia:
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

Mam pytanie dotyczące łączenia leczniczych dawek metylofenidatu z leczniczymi dawkami benzo, pregabaliny lub alko ma to sens? Jakie jest działanie, benzo zabija działanie MPH czy może uspokaja i działa przeciwlękowo a dalej jest stymulacja i chęć robienia czegokolwiek, tylko mniejsza czy może taka sama? Powiedzmy np 30 mg MPH cr i 1 czy 2 mg alpry, nie mam wielkiej tolerki, jak by działało. Jak to jest z pregabaliną, podobnie jak z benzo? Jak z alkoholem, bo na ulotce pisze żeby lepiej nie brać, ale wiadomo jak to z ulotkami, na ssri też pisze że nie można, a można. Jak działa alko na MPH, można się upić mniejszą ilością czy może jest się bardziej agresywnym lub nie ma większej różnicy? Opiszcie swoje doświadczenia z mieszaniem tych substancji z metylofenidatem.

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Holandia: Narkomania – ukryty i narastający problem wśród ciężko pracujących polskich robotników

Holandia jest krajem atrakcyjnym i liberalnym, ale bywa niebezpieczna. Wielu naszych rodaków przyjeżdża tu, by sobie „poużywać” tej wolności. Przy okazji także zarobić. Coraz groźniejsze jest wchodzenie Polaków w narkotyki, co spowodowane jest warunkami zatrudnienia i zakwaterowania w Holandii.
Rejestracja: 2015
  • 469 / 43 / 0

Pregabalina działa z MPH przeciwlękowo i uspokajająco, nie redukując przy normalnej dawce stymulacji. Co do alko to tak jak inni pisali, iluzja trzeźwości, bardziej przytomny umysł i jak puści MPH to można być zbyt pijanym, co przy wysokich dawkach jest niebezpieczne.
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Cześć, mam pytanie odnośnie działania metylofenidatu.

Otóż wszedłem w posiadania dwóch listków Medikinetu 10mg i nie działa to na mnie tak jakbym chciał. Parę lat temu miałem okazję łyknięcia Concerty i to było jedno z najlepszych stymulujących doświadczeń ever, ale trudno o nią, więc zdobyłem rzeczony Medikinet. No to poszło pierw 10mg, za jakiś czas poprawiłem następną 10tką, i straszna lipa - zamiast tego metylofenidatowego skupienia itp to efekt wręcz odwrotny - splątanie myśli, spory niepokój psychoruchowy, wymycie emocji zupełne i problemy z oddychaniem. Dodam, że dwa tygodnie temu skończyłem niedługą kurację wenlaflaksyną, więc może ona blokuje nadal działanie metylo? Jak Wy dawkujecie ten temat?

Pozdrawiam.
Rejestracja: 2017
  • 299 / 8 / 0

Ja już biorę 20 rano i 10 po południu i jest dobrze. We wtorek mam neurologa, będę z nim jeszcze rozmawiać i liczę na konkretne badania. Jestem od wczoraj na L4, bo już wysiadłam fizycznie i psychicznie.
Rejestracja: 2021
  • 41 / 4 / 0

Cześć,
jutro zaczynam leczenie metylofenidatem, w postaci medikinektu 10mg CR.
Będzie to moja pierwsza styczność ze stymulantem, nigdy nic nie wciągałem ani nie brałem. No poza lekami - atomoksetyną i bupropionem, ale nie wiem czy one też się zaliczają do stymulantów?
W każdym razie, jestem ogólnie wysokotętnowcem (spoczynkowe ok. 100), no i mam się obserwować/pilnować na tym metylofenidacie. Czym mogę - w razie czego - uspokajać tętno/ciśnienie/siebie jeżeli zacznie się źle dziać?
Mam pregabalinę, alprazolam, Bromazepam. Boję się trochę tego, że lęki mi się wkręcą/jakaś hipomania/albo po prostu tachykardia. Nie biorę nic od kardiologa - kilka dni byłem na betablokerach ale zrezygnowałem
Rejestracja: 2012
  • 350 / 28 / 0

lekarz debil. Na co wysokotętnowcowi stymulanty? Przecież to będzie jazda dla serduchucha. Nie wdupiaj benzo, propranolol mordeczko, tego psychiatre to chyba zbajerowałeś bo nie wierze ze miał rozum i godność człowieka
Rejestracja: 2021
  • 41 / 4 / 0

:D Dzięki za podpowiedź. Nie no, to nie do końca tak. Ja byłem na oddziale kardio, przeszedłem wszystkie badania no i z moim sercem wszystko jest w porządku - tylko właśnie mam wysokie tętno, hipoteza że bierze się to z nerwów. A że przy moich wielu problemach żaden lek nie pomógł mi na koncentrację/uspokojenie (poza paroksetyną przy 60mg, ale tylko samo uspokojenie bez koncentracji) - to jeszcze padła propozycja właśnie próby metylofenidatu. Jestem 2h po wzięciu pierwszego 10mg CR i jak na razie jest spoko. Nawet tętno mam mniejsze w tym momencie, bo 85 :D
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Zna ktoś jakieś fajne mixy? kodeina i MPH się nada? concerta 36mg zlizywania otoczka i wy*ierdolone wypełniacze. co do fajek opłaca się je palić podczas stymulacji po MPH? czy może właśnie lepiej ich nie palić i nie chodzi mi o kwestie zdrowotne tylko jak to wpływa na stymulację
Rejestracja: 2011
  • 1754 / 95 / 18

MPH z morfiną IV w jednej pompce jest cudowna, domyślam się więc że doustnie przy odpowiedniej(dość dużej) dawce kody ten mix też będzie fajny
Posty: 2351 Strona 235 z 236
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość