Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

18 stycznia 2021Anabolik pisze:
Ja nie wiem ja nakurwiakrm po 10opakowan leków z pse dziennie nawet w grubych ciągach do dziś zdarza mi się kilkudniowa sesja często w towarzystwie innych używek i nic mi nie jest

I nurtuje mnie pytanie czy to że całe życie terenuje na siłowni i jem masę białka dziennie mode mnie "chronić" przed tym gównem jakim jest manganizm ?
pseudoefedryna wywyłuje u Ciebie jakieś działanie? Pamiętam kiedyś zjadłem 240mg i popiłem litrową coca colą (96mg kofeiny) to faktycznie zadziałało. Jeden raz mi się zdarzyło coś takiego, więc myśle że 720mg to by się skończyło przedawkowaniem pseudoefedryny.
  • 1245 / 171 / 0

Ludzie myślałem że to oczywiste w tym dziale że jak napiszę leki z pse to że robię z nich kotka ;)

10opakowan = 10 strzałów z metkata

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Paracetamol ma zaskakujący wpływ na podejmowanie ryzyka

Najczęściej zażywany środek przeciwbólowy na całym świecie, czyli paracetamol, zwiększa naszą tendencję do podejmowania ryzyka. Tak wynika z badań, których wyniki opublikowano na łamach Social Cognitive and Affective Neuroscience.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Zrób badania na mangan wydaje mi się że nawet rodzinny by dał ci jakieś skierowanie jakbyś to ładnie ubrał w słowa.
Dziwne że ten sławny film nikogo nie odstraszył co do stosowania tej subsancji więcej niż w celach eksperymentu, góra 5 razy...
  • 18 / 7 / 0

Przede wszystkim, należy zbadać stan móżdżku rezonansem magnetycznym.
Mn, prowadzi do Atrofii móżdżku (zaniku) i min Ataksji.
  • 548 / 106 / 0

Siema wszystkim, pora na mój cykliczny post z podsumowaniem i prognozami na dalsze życie. Pewnie w to nie uwierzycie - ale jestem w związku z kobietą ! prawdziwą i zdrową :) Nie sądziłem, że będzie możliwe będąc w moim stanie ale to się dzieje naprawdę. To dało mi takiego kopa do motywacji że ciężko to opisać. Wszelkie wahania nastrojów, depresja odeszły w siną dal. Wyczekuję cieplejszej pogody bo wtedy zacznę biegać i suplementować 5htp. Póki co chodzę 3-4 tysiące kroków dziennie a co dwa tygodnie robię pełne 10 tys. kroków. Chodzi mi się już o wiele płynniej, bez tego charakterystycznego dygnięcia w koleanie. Po schodach wchodzę już jak dawniej - czyli jak zdrowy , a co do schodzenia to ciąglę pracuję nad prawą nogą - która nie ugina się jeszcze z automatu. Zrzuciłem kilka kilogramów -zeszło mi z mordy kilka cm więc lepiej się mówi. Mówię głośniej, bardziej z przepony i o wiele płynniej- siostra z mamuśką twierdzą, że mówię normalnie -ale dla mnie to jeszcze nie brzmi dobrze. Dalej ćwiczę z logopedką w poniedziałki i czwartki po 40 minut. Przepisuje książkę do zeszytu ręcznie -[ stymuluje to mózg do pracy ]. Piję codziennie zieloną herbatę i używam często kurkumy z pieprzem. Codziennie piję też taki napój OSHEE vitamin - ma dużo magnezu i witamin z grupy B oraz OSHEE water z dużą dawką Witaminy C - tak zdaje sobie sprawę że przyswajalność tego jest nie duża- ale czuję chociażby to na zasadzie placebo -widzę witaminy więc podświadomie to musi działać, poza tym jest na pewno zdrowsze niż cola :) Do tego oczywiście kwasy omega 3. Sporadycznie witamina D3 ale jak wychodzę ostatnio częściej to zażywam tej naturalnej od słońca. W Skrócie - wyczekiwany powrót do zdrowia staje się coraz bardziej realny. Pozdrawiam wszystkich i do następnego ;) !!
  • 18 / 7 / 0

Na Twoim miejscu, przystopowałbym z suplementacją witamin grupy B, do 2x tygodniowo.
Tak naprawdę, to Tiamina (B1), jest w przypadku manganizmu najważniejsza.
Uważaj na poziom serotoniny, bo zrobisz sobie ultrakuku, zadbaj lepiej o noradrenalinę i dopaminę.
Zrób test: zakręć się na lewej nodze dookoła własnej osi, kończąc na prawej i zrób to samo z prawej na lewą, jak najszybciej.
To ćwiczenie na orientację ruchową i wykonaj TK, oraz MRI głowy z opisem, Chodzi głównie o kondycję móżdżka i istot: czarnej i białej.

Dobrze, że masz drugą połówkę, to pomaga. Gratuluję sukcesów.
  • 1351 / 265 / 4

18 stycznia 2021Anabolik pisze:
Ludzie myślałem że to oczywiste w tym dziale że jak napiszę leki z pse to że robię z nich kotka ;)

10opakowan = 10 strzałów z metkata
no ja Bym z tego zrobił prawilne 5 po 20 tablet apsela %-D

Dokładnie tak... ważne by hormony utrzymać na "optymalnym poziomie" kiedy któryś zaczyna zapierdalać w górę... robi się euforycznie albo przejebanie chujowo..
  • 2206 / 269 / 1

Tak, z suplementami trzeba rozsądnie. Omega 3 jest prosta, tania i można ją spokojnie stosować. Wit z gr B są bardzo pomocne ale tu trzeba wiedzieć czy opłaca się compositum czy wybiórczo.
Oshee water spoko ale np elektrolitów bym nie brał, wątpię byś Hyber się tak pocił w ten upał %-D żeby były potrzebne. Magnez dobrej jakości co jakiś czas, bo nie codziennie.
Naturalne szczęście płynące ze związku jest nie do podrobienia tabletkami. Zazdroszczę ale zasługujesz! Gz :D
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata