Naturalne mieszanki ziół i ekstraktów

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 500 / 105 / 0

2v2 ostro ryło banie. Niesamowita euforia, na cokolwiek nie patrzyłem to śmiałem sie jak opętany i po chwili takie chwilowe odcinki jakbym na ułamek sekundy zasypiał. I strasznie się po tym ręce trzęsły.
Pewnie to było jakieś kanna albo jakiś inny szamański wynalazek ale i tak chętnie bym to znów przyjarał %-D
Normalnie można zamawiać już? Bo ostatnio chodziły pogłoski że szaman nie wysyła.
  • 13 / 7 / 0

Witam, od dłóższego czasu przeglądam hypa, jednak się nie udzielam.
Mam dość rozległą wiedzę na temat substancji psychoaktywnych i znam umiar ;)
Czy ktoś mógłby udzielić mi swojego konta w celu złożenia zamówienia u Szamana?
Ewentualnie jakiś link do rejestracji na pw... Wysłałem już maila, z prośbą o stworzenie konta i czekam na odpowiedź.
Zdaję sobie sprawę, że oferowane ekstrakty są dość... Hmm... "mocne" %-D

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Nagrywał kobietę w przebieralni na basenie. W jego mieszkaniu policja znalazła narkotyki

Mokotowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w przebieralni jednego z parków wodnych wsunął smartfon do kabiny, gdzie przebierała się 21-letnia kobieta i nagrał ją – powiedział rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Dodał, że podczas przeszukania mieszkania sprawcy śledczy znaleźli 250 gramów marihuany.
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 8 / 0

Ja czasem używam rumianku i lipy.Jak dla mnie to na granicy placebo.
  • 1843 / 742 / 0

Spróbuj kompozycji, od SSmana %-D
  • 34 / 2 / 0

Shaman działa cały czas normalnie? Mam na myśli głównie to czy dochodzą paczki, gdyż mam zamiar zamówić kompozycje.
  • 500 / 105 / 0

Właśnie też chciałbym wiedzieć bo jakieś jaja z tym były. Na stronie pisze że mieli coś nie tak z mejlem ale zmienili już, także możliwe. Ale póki nikt nie potwierdzi to nie ryzykuje i nie zamawiam.
  • 5 / / 0

Ja pisałem do niego wiadomość z jego sklepu, jakieś dwa tygodnie temu, wciąż brak odpowiedzi. Widziałem że ma tam numer gg, heh jak znajdę czas to zainstaluje gg i napiszę
  • 12 / 1 / 0

23 lutego 2021Termos789 pisze:
Właśnie też chciałbym wiedzieć bo jakieś jaja z tym były. Na stronie pisze że mieli coś nie tak z mejlem ale zmienili już, także możliwe. Ale póki nikt nie potwierdzi to nie ryzykuje i nie zamawiam.
Cały czas ma duże opóźnienia, ale wysyła.
Co do kompozycji to polecam wzbogacać je "heimia salicifolia", co znacznie podbija działanie, oraz kawą lub czymś z kofeiną bo strasznie zamulające są ostatnimi czasy :)
Ale polecam, efekty ciężko mi do czegoś porównać :D
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata