1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1700 Strona 170 z 170
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Witam wie ktoś może jak z legalnością 1p-LSD na terenie Polski?
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Chyba nadal legalne

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Częstochowa. Pod przykrywką sprzedawali dopalacze. Jest akt oskarżenia

Częstochowska prokuratura skierowała do sądu dwa akty oskarżenia przeciwko grupom przestępczym, zajmującym się wprowadzaniem do obrotu dopalaczy. Objęły one w sumie 13 osób. Niebezpieczne substancje sprzedawane pod pozorem legalnej działalności - w sklepach z artykułami chemicznymi i upominkami.
Rejestracja: 2020
  • 51 / / 0

Nie chcę siać dezinformacji ale gdy interesował mnie temat mikrodawkowania to przewinęła mi się przed oczami informacja o tym że to 1cP jest niby legalny. 1p ma się znajdować na zaktualizowanej liście zakazanych substancji.

Nie mam jednak co do tego pewności więc proszę traktować mój wpis jako zachętę do samodzielnego zweryfikowania ten kwestii.
Rejestracja: 2009
  • 2448 / 17 / 0

Bardzo mi się spodobała tą substancja.
Mocno kolorowa i kreatywna.
Typowe brzeczenie w uszach i pokręcone wkręty. :lsd: :*

Na początek spokojnie bo tylko 150 mg, ale już się nie mogę doczekać 300.
Rejestracja: 2018
  • 1949 / 408 / 28

300 mcg dało mi jednego z najlepszych tripów na lizergamidach. 1P jest bardzo podobno dla mnie do klasyka, jednak jeśli musiałbym znaleźć jakieś różnice, to wtedy chyba jednak bym stwierdził, że wolę analog. Może to kwestia tego, że miałem na nim lepsze tripy, może rzeczywiście się jakoś różni. Na pewno OEVy i synestezja po 1P są top tier.
Rejestracja: 2009
  • 2448 / 17 / 0

No właśnie, mcg.
Jakie kurwa 300 mg LSD %-D
Rejestracja: 2020
  • 2 / / 0

Siema ludzie. Ogólnie nie jestem dobry w pisaniu ale chyba będzie dało się to zrozumieć hehe, postaram się opisać to co dobrze pamiętam.
No więc, jakiś czas temu po skończonej nocce zajebałem 3,5 kartona 1p-LSD i paczkę jakichś trufli no i było niesamowicie tylko co jakiś czas ,,ciemne scenariusze,, się pojawiały i musiałem szukać wesołej muzyki ale ciężko było cokolwiek wyszukać skoro wszystkie literki wyglądały identycznie albo w ogóle ich nie było, no i ogólnie to ciągle mi się film zmieniał, wystarczyło, że zamknąłem na chwilę oczy i jak otworzyłem to sceneria już była inna hehe :D w pewnym momencie poczułem, że się cały roztapiam i już nie byłem człowiekiem ale jakimś plastycznym tworem ale to długo nie trwało. A jak zacząłem się jakoś kiwać w pokoju to zauważyłem, że cały pokój rusza się ze mną i poczułem chęć wyskoczenia przez okno (za oknem mam ala balkon) to szybko się ogarnąłem i te okno zamknąłem ale ,,huśtałem,, się dalej, dobre też było jak skarpetek szukałem nie wiem jak długo ale było to bardzo wyczerpujące zadanie a gdy już jakieś sobie ogarnąłem to wywróciła mi się szklanka z wodą i zalałem skity więc musiałem szukać znowu ale za drugim razem już mi szybciej poszło :D
Miałem zajebac jeszce pigułe do tego ale zapomniałem i nawet przypomnienie w telefonie nie dało rady bo nie widziałem co było tam napisane hehehe, ale za to jak jebłem coco to zaczynałem promienieć energią i uczucie jakbym się delikatnie unosił nad podłogą :D
Ogólnie podróż była rewelacyjna ale co jakiś czas wyskakiwały insekty w dużych ilościach i było parę miejsc w pokoju do których nie podchodziłem i nawet się patrzeć nie mogłem bo się zaczynało przedstawienie hehe, ale to i tak mi nie przeszkodziło w dojedzeniu jeszcze 1,5 kartona heh, co ogólnie było błędem bo chyba nie zrobiło już różnicy. W ten piątek jak o 7 rano skończę to zajebie 3 albo 4 kartony i 2 paczki (30g.) podobno najmocniejszych trufli jakie znalazłem w rejonie i tym razem nie zapomnę o pixie
A i jak co to te kwasy miały podobno po 100uq :mniam:
Pozdro i z fartem ;)
Rejestracja: 2015
  • 1260 / 140 / 0

@GrillBen666 kim ty jesteś, że takie kosmiczne dawki bierzesz, w dodatku po nieprzespanej nocce i w miksie?
Rejestracja: 2020
  • 2 / / 0

@mietowy3 ogólnie lubię podróże i się w sumie nie boje jazdy, już od małego sporo grzybów woierdalałem ale praktycznie zawsze z głową hehe a po nieprzespanej nocce i tak spać nie mogę heh a jak wracam z pracy to chyba mam więcej energii jak przed wyjściem do niej heh
Rejestracja: 2021
  • 5 / 1 / 0

Szybkie pytanie bo nie mogę znaleźć info- jak wpływa noopept na ten kartonik i czy osoba biorąca adaptogeny (ashwagandha i rożeniec górski) nie będzie miała okrojonej fazy albo jakiejś niespodzianki?
Posty: 1700 Strona 170 z 170
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości