Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 1995 Strona 200 z 200
Rejestracja: 2020
  • 1318 / 231 / 0

28 stycznia 2021Kochanek Heleny pisze:
Nie potrzeba arszeniku, po samym canna w za dużej ilości bardzo łatwo się przekręcić. Tzn chyba nie zawsze tak było tylko po pierwszej delegalizacji, albo drugiej - jak zniknely jwh i to co było po nich a pojawily się chminaki i tym podobne. W każdym razie syntetyczne kanna to w większości twarde narkotyki z dawkowaniem kilkadziesiąt razy mniejszym niż heroina. Z ziolem one mają wspólnego tyle co nic.
nieprawda, bo nie wszystkie kanna wykazują pełen agonizm cb1 i cb2


@EvilDead
Spoiler:
W 2019 jarałem też voodoo, smart shiva i jeszcze jedną, ale nie pamiętam teraz
Cudne to było, ale odstawienie to był kilkumiesięczny(!) zombie mode, utrata czucia fizycznego w większości ciała..
Rejestracja: 2015
  • 718 / 156 / 0

@pawoleh666

Jest dokładnie tak jak mówisz, te maczanki były cudne i powiem całkowicie szczerze że zwykła marihuana nie miała podjazdu do tych maczanek. Po odstawieniu ich te 5 dni nie spania, nie jedzenia i ciągłe biegunki to było najgorsze co mnie spotkało i tak jak mówisz objawy odstawienne tych maczanek zrobiły ze mnie totalne zombie i przez jakieś 3-4 miesiące dochodziłem do siebie. Na dodatek depersonalizacja i derealizacja utrzymywała się też bardzo długo. Generalnie czułem się tak jakby mój mózg się wyłączył i że jestem tylko pustym ciałem bez emocji, bez jakiegokolwiek życia w sobie który żyje tak jakby w zamkniętej klatce patrząc na świat jakby przez jakąś folie/szybe. To było na prawdę okropne ale mimo tych wszystkich zjebanych skutków ubocznych, objawów odstawienny to i tak chciałbym jeszcze raz przeżyć tydzień palenia dzień w dzień tych maczanek. Generalnie mad dog, smart shiva i black widow były dość słabe i odstawienie ich to nie był aż tak wielki problem ale odstawienie Voodoo to była największa maskara. Chciałbym wiedzieć jakie syntetyczne kanna siedziały w tym Voodo ale z tego co zauważłem na własnym przykładzie to miałem wrażenie że na pewno tam jest jakieś opio i jakiś dysocjant bo działanie dysocjacyjne było bardzo podobne do klasycznych dysocjantów za to drugie działanie w tym Voodoo to była czysta faza jak po jakimś opio - przyjemne ciepełko, wyjebane na problemy i błędy które popełniłem i do tego przyjemność z każdej wykonywanej czynnośći. Fakt jest faktem że brałem tylko kodeinę przez rok którą odstawiłem z dnia na dzień i właśnie to działanie voodoo było w 99,9% takie jak po kodeinie tylko z więszym nasileniem pozytywnych efektów. To wszystko są moje podejrzenia co mogło tam siedzieć ale niestety nikt nie sprawdził co tam siedzi (o ile sie da) więc można tylko snuć domysły ale powiem szczerze że minęło dwa lata od jarania tych maczanek i w tym czsasie bardzo dużo czytałęm o syntetycznych kanna i ich działaniu na człowieka lecz żaden syntentyk nie pasował do dzialanie jakie miałe Vooodo. Chciałbym się dowiedzieć i to bardzo jakie tam substancje mogły być bo żeby mieć takie objawy odstawienne po zaprzestaniu jarania tp musiałby być tam jakiś opioid choć tak jak mówiłem nie jestem pewny i nie jestem znawcą ale coś jest na rzeczy bo odstawienie opiatów wygląda właśnie tak samo jak odstawienie tej maczanki Voodoo. Pewnie się już nigdy nie dowiemy co tam było ale mówiąc szczerze chciałbym przeżyć to jeszcze raz choć wiem że to strasznie ryje mózg

Gdy narkotyki wchodzą za mocno – o historii mrocznych rządowych eksperymentów

Wroga można obezwładnić, ale lepiej by było, gdyby dało się nad nim zapanować. A gdyby tak niszczyć umysły, a potem programować je na nowo? To nie Archiwum X, to prawdziwy Projekt MKUltra, prowadzony latami przez rząd USA.

Debata nad legalizacją marihuany. W Płocku chcą stworzyć Miejski Ogródek Konopny

W Sejmie obraduje Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, który ma ustalić założenia projektu ustawy, dotyczącej konopi. Posłowie pracują nad tym, aby nie było karane posiadanie marihuany do celów rekreacyjnych, marihuany medycznej oraz konopi siewnych. Tymczasem w Płocku powstał pomysł stworzenie Miejskiego Ogródka Konopnego.
Rejestracja: 2020
  • 7 / / 0

Jakie proporcje na ADBB White/Latte? Trudno znaleźć info o tym, ma mieć pierdolnięcie dobre, ale tak żeby szczurki się nie pozabijały. Co myślicie o 1:40?
Rejestracja: 2009
  • 555 / 30 / 0

ciesze sie ze temat syntetyków powoli zamiera.
jestem wolny od tego syfu calkowicie od 3 lat.
ćpałem to prawie 7 lat, 2008-2015r.
lądowałem po 5x na SOR zabrany karetką.
nie ćpajcie tego gówna, są lepsze rzeczy!

po latach przerwy w końcu zwykła mj na mnie dobrze działa i przy niej zostaje, ale staram się nie palić częściej jak 2x w miesiącu po max 1 małym nabiciu w towarzystwie - częstowany.
Rejestracja: 2015
  • 1191 / 138 / 0

ja jak chodzilem do szkoly to wlasnie byly zlote czasy syntetyków , palilem 'algisa' i 'sandiala' tak sie nazywalo , ładnie to ryło czereb , totalna odcinka , zastanawiam sie czy nie zrobiłem sobie tym kuku na cale zycie
Posty: 1995 Strona 200 z 200
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości