Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 10 z 10
  • 174 / 17 / 0
Jest to gówno, którego degustacji nie życzę najgorszemu wrogowi.
No może jemu to akurat tak :D
Ceterum censeo Roseum delendam esse
  • 3 / / 0
Miałem gram na stestowanie, pierwszy raz sniff, micro dawki i jedyne co to sztuczne wyostrzenie kolorów.
Drugi raz rozmieszane w roztworze, pare osób przyjmowało jednych wzięło na spanie innych fajnie posmyrało, euforia, lekka psychodela, troche wykręcało..
  • 14 / 11 / 0
j
01 maja 2019Stteetart pisze:
Poczytaj ostatnie opisy pipereinu :-)
W opinii kilkunastu ludzi to trujacy syf ktory ktory powoduje przepotezne spiecie miesni, paraliz, dysocjacje i odlot.
Jest to spójne z moim epizodycznym doświadczeniem z powyższym związkiem.
Fakt, moja pierwotna psychopopatia, ekstremalnie nasilone objawy ADHD i najprawdopodobniej niestandardowe rozmieszczenie i gęstość receptorów poszczególnych receptorów serotoninowych, powoduje relatywinie niskie ryzyko wystąpienia ZS, co nie oznacza braku ekstremalnego dyskomfortu, z którym radzę sobie za pomocą skrajnie miorelaksacyjnych benzodiazepin, dawkowanymi w oparciu o ciśnenie, tętno czy saturację.

01 maja 2019Chong pisze:
. Dość dziwne byłoby trzymanie takiego cuda przez ponad dekadę w laboratoriach
Obaj wiemy, ze trzymaja duzo wiecej jak np tfmc czy kombinowane ketony typu 4f-3c mc/3c-4m ec.
O substancjach typu keto-piperazyny nie wspomne.
Byl tez poruszany temat naftaleno pochodnych czy wariacji z indanem/indolem/tertralina...

To co mamy teraz na rynku to relatywnie proste zwiazki...
01 maja 2019Chong pisze:
Dodam tylko, że parę tygodni temu na różowym ktoś w dziale prawnym wrzucał pismo od sanepidu w sprawie przejęcia w jego paczce któregoś z F-4-MARów, nie wiem czy kupił to jako tego "nowego" DMARa
Typ zamawial 4,5 dmar czy jak tam vendor nazwal swoj wynalazek.
I jak jeszcze subst nie klepala to kilka osob (nie na forach) twierdzilo, ze taka kombinacja nie istnieje.
Zaczelo klepac- nie ma sensu dyskutowac "no przeciez klepie".

Podobnie jak tutaj :-)
[/quote]
"You define what's death-defying
Get the most out of life or at the least die trying
Have really good times doing really bad things
'Cause the show ain't over 'til the fat lady sings"
"

Bloodhound Gang "Take The Long Way Home"
  • 714 / 82 / 2
Ja dostałem klefereina jako sampla od działającego od niedawna na naszym forum vendora o nazwie jakby był w talii kart. ;)
Ogólnie jest niby oficjalna strona, która rozprowadza kleferein na świat. Tam też jest raczej najtańszy (poza darmowym samplem ofc). Jednak moje śledztwo na dzień dzisiejszy co wykazało. Kleferein stamtąd ma kolor beżowy, kolor piasku:
proszek kle.jpeg
Tymczasem mój jest może i z podobnymi grudkami, ale bielutki, bielusieńki:
kle.jpg
Jest też tam tzw. płyn kleferenowy, który oparty jest na glikolu propylenowym. Pod spodem jest informacja, że rozpuszcza się właśnie w glikolu (Inna nazwa: 3-chloro-4-fluoro-pipereina; 3Cl-4F-P; 3,4-CFP. Stężenie roztworu wynosi 200 mg / 1 ml. 3,4-CFP rozpuszcza się w glikolu.) Czy to znaczy, że w wodzie nie? Hmm... no ekonomiczniej rozpuścić w wodzie niż w glikolu tak sądzę. Mój się w wodzie rozpuścił lepiej niż paracetamol we wrzątku nie zostawiając żadnego osadu, więc nie może to być coś mocno zanieczyszczonego, ani nie może być to pomielona buda z psem, max 2-3 bliskie sobie substancje, ew po prostu sprytnie zrobiona mieszanka, ale w zasadzie zrobiłem bardzo mało testów, bo nie mam czym. Przez pomyłkę troszkę zrobiłem test nosa myląc przez napis z klefedronem (no w pyle od razu może miał %-D ). I żre nos jakby było coś tam z odczynem kwasowym. Bardzo to mi przypomina kwasek cytrynowy. Bardzo łatwo leci do gardła, więc jest to pył, nawet nie puder. Jak przez pomyłkę wciągnąłem około 10mg to intuicyjnie zrobiłem to na kilka razy bo odsuwałem się mimowolnie z bólu. Dlatego chciałbym po prostu rozgryźć co to jest, bo po prostu jestem zwyczajnie ciekawy. Ktoś może doradzić jakie testy jeszcze mogę zrobić? Jakieś testy kolorometryczne? Nie jestem zbyt biegły w badaniu rcków, bo nie używam czegoś niesprawdzonego. To mi wpadło w ręce totalnie przypadkiem, chciałem 4cmc właśnie i stąd ta pomyłka. :)
Zbierzmy informacje:
- Okrutny ból podczas aplikacji, smarkałem od razu skrzepami z krwią, a kichawe mam nie używaną przez bardzo długi czas
- Rozpuszczalność w wodzie bardzo dobra ponieważ to była woda ok 15-20 stopni, najzimniejsza z kranu jaką udało się wydębić i rozpuściło się wszystko pięknie bez osadu.
- Kleferein wykluczony
- Do 10mg napewno jest nieaktywne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3259 / 153 / 0
Mam podejrzenie, co się tutaj wydarzyło. 3,4-CFP może mieć tę samą właściwość przedłużania działania beta-ketonów, co pFPP. Vendorzy zmieszali 3,4-CFP z, powiedzmy, 3-CMC, w proporcji w której 3,4-CFP jest tylko substancją pomocniczą. Organizm priorytetyzuje metabolizm 3,4-CFP przed beta-ketonami, dlatego dawka nie musi być wyraźnie psychoaktywna, wystarczyłaby jedna część 3,4-CFP na cztery części beta-ketonu. Taka ilość powinna wydłużyć działanie, a działanie beta-ketonu przykryć efekty uboczne piperazyny. Rezultat to te wspaniałe opisy działania na tym i forach pokrewnych. Kasa leci. Potem podmieniono fajnie działający beta-keton na gorszy lub coś innego, zmieniono proporcje, dodano inne wypełniacze. Towar szedł jeszcze na początkowych relacjach.

Pozdrawiam
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 8046 / 1455 / 2
Tylko, że pozytywnych opinii nt klefereinu było dosłownie kilka.
I to na 3 forach.
  • 3259 / 153 / 0
Wystarczy, żeby wysnuć powyższy wniosek. Tak czy inaczej nie brzmi to jak zły miks. pFPP też nie było dobre samo w sobie - swego czasu próbowałem bodajże do 30mg i efekty nie były spektakularne, te uboczne też. Jeśli zbliżona ilość 3,4-CFP byłaby podobnie nieinwazyjna to może się to nadawać do takiego miksu.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 231 / 33 / 0
klefereinu 10mg wypierdala nie do opisania na 8h bał bym się to z czym kolwiek łączyć
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.