Mad Honey ( Miód obłędu)

Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 2327 / 1299 / 34

Środki psychodeliczne występują w wielu postaciach. Czy wiecie jednak, że występuje na świecie miód otwierający drzwi innej percepcji?

Miód o niezwykłych właściwościach jest wytwarzany przez pszczoły w Nepalu. Nie jest łatwo go zdobyć, jednak są śmiałkowie, którzy dwa razy w roku ryzykują życie dla tego drogocennego towaru.

Pszczoły te, żyjące na dużych wysokościach w Himalajach, zbierają pyły z tropikalnych roślin, takich jak rododendron, które zawierają unikatowe substancję – grayanotoxins – odpowiedzialną za halucynogenne właściwości produkowanego miodu.

Poza halucynacjami, miód ten ma wpływ także na funkcje seksualne człowieka, pomaga zwalczyć cukrzycę oraz nadciśnienie. W nepalskiej tradycji jest szeroko stosowany w lecznictwie, a mieszkający tam ludzie zażywają nawet jedną łyżkę 'Mad Honey" dziennie. Jednak w dużych ilościach może prowadzić do poważnych zaburzeń kardiologicznych oraz niezwykle silnych halucynacji.

Setki śmiałków ryzykują życie, aby zdobyć ten unikatowy produkt. Wspinają się na strome, leżące nawet 3000 metrów nad ziemią klify, bez wykorzystania profesjonalnego sprzętu do wspinaczki czy ochronnej odzieży. Zawieszają się na prowizorycznych linach, odganiając pszczoły dymem. Następnie odkrawają plastry miodu od skał i umieszczają je w przymocowanych do swoich ciał koszach.

Z racji wyjątkowości tego miodu, jego cena na rynku jest nawet 4-krotnie wyższa od ceny normalnego miodu. Najlepiej kupić go jednak od lokalnych plemion w Nepalu (jak już się tam wybierzecie), którzy specjalizuja się w jego zbiorach od dziesięcioleci....
Najbliższy kraj gdzie mozna go dostac to Turcja.
Główna substancja aktywna:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Grayanotoxin

Pszczoły mają dostęp do rośliny o nazwie rododendron, która posiada naturalną neurotoksynę, nazywaną grayanotoxins. Właśnie dlatego „miód obłędu” to środek halucynogenny i narkotyk odurzający, a także środek leczniczy. Małe dawki mogą wspomagać układ odpornościowy i serce, zbyt duże powodują fatalne skutki uboczne, prowadzące nawet do śmierci. Zazwyczaj są to jednak drgawki, nudności, arytmia serca, gorączka.

https://youtu.be/QL-0TAw5rjg

Ceny sa bardzo wysokie.
300zl za 0.5kg.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 280 / 2

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Kolumbijskie kartele prały pieniądze w skierniewickim Banku Spółdzielczym

Kartele narkotykowe z Kolumbii urządziły sobie pralnię brudnych pieniędzy w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach. Prokuratura zabezpieczyła tam 1,4 mld zł „wypranej” gotówki. To największa w kraju tego typu rekwizycja. W sprawie tej afery występuje dwóch Polaków i trzech cudzoziemców. Czterech już zatrzymano. Wśród nich jest szef gangu. Sąd w Holandii zgodził się niedawno, aby został wydany wymiarowi sprawiedliwości w Polsce.
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

witam.
czy jadł ktoś mad honey ? jeżeli tak to jak efekty i ile trzeba zjeść.
Rejestracja: 2008
  • 922 / 481 / 1

Generalnie na YT jest ogrom filmów, na których ludzie po pierwsze: posiadają słoiczki z owym miodem, no i go zażywają aby na żywo relacjonować przebieg.

Przyjęło się niby, że ma się zjeść jedną łyżkę, co też oni czynią, po pół godzinie relacjonując splątanie, ale też wyciszenie, poza tym... Nic wielkiego się nie dzieje.

Coś mi się wydaje, że to filmy celowo robione po to, aby sobie nabić wyświetleń, a z których koniec końców nic oprócz jałowej gadki nie wynika.

Za to zbieranie tego miodu przez ludność nepalską to już swoista rzeźnia, tam jakiekolwiek przepisy BHP nie istnieją 😁
Jedzenie przez nich świeżo zebranego miodu prosto po zejściu na ziemię już wygląda prawilnie i nie ukrywam, że bym chętnie liznęła z takiej miodnej bryły, żeby się przekonać o działaniu osobiście 😁
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje odzwierzęce”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości