Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 227 / 34 / 0
Przełam się i idź do psychologa, może wygadanie się pomoże, jak nie to wal pogadać z psychiatrą. Długo miałam manie śmierci, że zaraz umrę i komornicy będą straszyć moich biednych rodziców i ciągać po sądach, żeby się zrzec etc, dlatego na pasach jak mam zielone zawsze oglądam się czy żaden świr mnie nie rozjedzie!
'"syty nigdy nie zrozumie głodnego"
  • 1596 / 43 / 0
O Hipochodri mówi się dużo, ale jest jeszcze ktoś taki chory z urojenia w zasadzie różni się chyba tylko tym, że chory z urojenia wmawia sobie objawy psychiczne, a Hipochondryk chyba objawy fizyczne.
  • 342 / 67 / 0
No u mnie występują objawy fizyczne jak i psychiczne to juz sam nie wiem...
  • 2390 / 346 / 0
Mi znajomy powiedział że jak tu boli, tam boli to znaczy że wiesz że żyjesz. Problem pojawia się jak zaczyna to przeszkadzać w codziennym życiu. To tak ogólnikowo.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.