Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 9 z 10
  • 1 / / 0
Samych snow po mj nie pamietam ale miewam bardzo dziwne stany. klade sie do lozka w sluchawkach slucham muzyki i nagle upalenie laczy sie z wchodzeniem w sen. wtedy sie jakby budze, ale dalej spie. nie jest to swiadomy sen, bo je przerabialem, cos zupelnie innego
  • 74 / 13 / 0
Oprócz tego, że jakość moich snów (klarowność, długość, szybkość zasypiania) to większej różnicy nie widzę
  • 1 / / 0
Snów po mj nie pamiętam ale na odstawieniu na pare dni zawsze mam portyte sny :D
  • 11687 / 2262 / 0
U mnie to zależy od tego, co palę wieczorem. Jeśli Indica, to zasypiam w moment i nie mam snów (albo nie pamiętam). Jeśli to bardziej Stativa, to mam problem z zaśnięciem, ale sny są i pamiętam.
  • 2016 / 391 / 0
Fakt, po mj nie mam snów albo ich nie pamiętam, szkoda bo pewnie muszą być ciekawe :korposzczur:
Delikatnie offtopujac opiszę co mi się kiedyś przydarzyło. Po buchu zalozylem słuchawki w łóżku i odpaliłem jakąś "muzykę" 432Hz która ma niby wzmacniać fazę czy coś. https://m.youtube.com/watch?v=IE9TCwSFeIU coś podobnego do tego. Leżałem z zamkniętymi oczami i cały czas widziałem jakieś kilku sekund owe sceny,płynne, i bardzo realistyczne, np ujęcie "z drona" nad lasem i różne inne. Fajna sprawa :)
  • 3 / 1 / 0
A ja normalnie pamietam swoje sny 😁
  • 55 / 6 / 0
U mnie i u wielu ludzi powoduję słabszą pamięć snów.
marihuana również skraca fazę REM czyli tą w której pojawiają się sny.
Powstało na ten temat wiele artykułów w internecie bazujących na badaniach naukowych. Wystarczy wpisać w duckduckgo i cała skarbnica wiedzy stoi otworem ;D
  • 877 / 275 / 0
Jakiś pokurwiony sen dzisiaj miałem, wziąłem przed snem zgarnąłem z kupki tytoniu co tam zielone wystawało, resztki wjebałem do lufki i opaliłem ją na koniec. Poszedłem spać, śniło mi się, że mój kumpel skołował morfinę, tylko, że wyglądała jak haszysz. Ulepiłem z tego najmniejsze grudki jakie się dało gołymi palcami, wciągnąłem nosem takiego brązowego szczurka i nagle poczułem... TURBOPOBUDZENIE XD

Wyjąłem wszystko z nosa "póki się nie wchłonęło do końca" i nosiłem w kieszeni takiego długiego gluta z haszo-morfiny i smarków, potem w pracy jak robiłem się zmęczony to wsadzałem to na chwilę do nosa i już miałem kopa XD

W dodatku to był jeden z tych snów, które trwają całymi dniami, pamięta się setki detali i po obudzeniu ciężko jest uwierzyć, że to prawdziwy świat.
  • 74 / 4 / 0
No moje sny są w większości o przeszłości, stare czasy, lub teraźniejsze jak się czymś stresuje.

@TymekDymek
Naprawde masz takie długie sny? I pamiętasz w nich szczegóły? Nigdy czegoś takiego nie miałem.
  • 116 / 18 / 0
Mi po samej mj śnią się normalne sny i zazwyczaj je pamiętam, co innego jeśli dochodzi alkohol. W tym tygodniu po zjaraniu śniło mi się, że idę umyć ręce, a tam zamiast zlewu, pomarańczowa torba z pyszne, a w tej torbie głowa Trumpa, odkręciłem kran i woda na te głowę leciała.
Śniło mi się też, że mój znajomy obciął sobie scyzorykiem kciuka aż do obojczyka ze skorą.
Oraz jeździłem z moją byłą busem.
what are we to do with an elf ?
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 9 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.