Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
251
14%
2.raz w tygodniu.
87
19%
3.Jaram i miksuję
124
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
29
11%
5.raz w miesiącu.
73
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
74

Liczba głosów: 638

• 9590 / 1854 / 0

Tylko z posiadaniem wagi wiążą się też możliwe komplikacje w przypadku "załapali mnie z gramem" (swoją drogą mega irytujący "utwór"). Oczywiście odpukać...

Generalnie dobrzy dilerzy zazwyczaj sami używają wagi i jeśli takowego się zna, to nie trzeba ważyć, bo tacy raczej nigdy nie przycinają na ilości.
  • 1627 / 48 / 0

Ktoś wie czemu gandzia z DM jest taka droga? Ja rozumiem że jakość i wgl ale 36zł najtaniej za g i to przy zamówieniu za 10g to jest troche dziwne... hel można kupić 4 razy taniej a gandzie nie? A może zioło jest tak popularne na ulicy że nikt nie oszukuje z ceną?

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

Żołnierze odpowiedzą za narkotyki. Akcja w Dęblinie i Puławach

Wtorkowa akcja Żandarmerii Wojskowej przeprowadzona m.in. w Dęblinie i Puławach zakończyła się zatrzymaniem piętnastu podejrzanych, w tym czwórki żołnierzy 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego. W trakcie przeszukań znaleziono niewielką ilość amfetaminy i marihuany.
  • 452 / 27 / 0

Cześć dzisiaj wieczorem albo jutro kończę swoją krótką przerwę od marihuany przerwa trwa od niedzieli mam bardzo ważne pytanie jeżeli wezmę dużego kwiata do Młynka i go skrusza to ile dni skruszony w młynku może przebywać żeby nie tracił na mocy co słyszałem że do tygodnia ale nie wiem czy dobrze słyszałem
  • 59 / 10 / 0

A po co kruszyć odrazu tak dużo? Wyschnie Ci to w młynku i będzie się kiepsko wapowało. Ja tam z reguly kruszę tyle ile chce zwapować.
  • 452 / 27 / 0

Kolego wierzę ale chyba Susz zmielony przez dwa dni nic mu się nie stanie przynajmniej ja tak myślę a nie chce mi się grzebać w tym temacie bo jest bardzo dużo stron w tym wątku
  • 184 / 72 / 0

Ja nie wiem co wy macie z tym że wyschnie i będzie się kiepsko waporyzowało. Przecież waporyzatory są do SUCHYCH ziół (dry herb vapes). Jeśli zioło jest wilgotne to znaczy że jest w nim woda, a chyba raczej nikt nie chce wdychać pary wodnej. Poza tym tak na logikę - jak włożysz do komory nawet wilgotne zioło, to i tak po pierwszej chmurze na 180C, materiał jest już wyschnięty na wiór, a to dopiero początek sesji. U mnie zawsze suche zioło = wielkie chmury.
  • 9590 / 1854 / 0

Proste, że nic się nie stanie. Nie wiem, kto takie opinie rozsiewa, że po tygodniu traci moc...

Też nigdy nie kruszę więcej, niż potrzebuję. W sumie przed zakupem wapka zastanawiałem się, jak będzie z takim lekko wilgotnym jeszcze materiałem, ale zdałem sobie sprawę, że przecież wyschnie błyskawicznie po podgrzaniu.
  • 452 / 27 / 0

Właśnie skończyłem biegać 6 km w lesie po śniegu… Proszę pana Jezusie wcale pana nie naśladuje robię to po prostu dla zdrowia i dla lepszego samopoczucia… I żeby zrzucić wagę… Zaraz będzie trening bardziej kulturystyczny typu hantle różnego rodzaju Pompki potem będzie Sativa Kąpiel i na spanie Indyka… No i może przed snem jakiś fajny film lub seria :liść: edytuje ponieważ chciałem dodać że Smuci mnie to bardzo sytuacja w naszym kraju że politycy nie rozumieją tego że legalizacja poprawiłaby mocno gospodarkę w Polsce ja np. jestem osobą która chce legalizacji dla wszystkich z tego względu że chce pokoju na świecie…
  • 116 / 11 / 0

13 stycznia 2021Fastriaxiar pisze:
Ktoś wie czemu gandzia z DM jest taka droga? Ja rozumiem że jakość i wgl ale 36zł najtaniej za g i to przy zamówieniu za 10g to jest troche dziwne... hel można kupić 4 razy taniej
heroina, 4 razy taniej, czyli 9PLN za gram? Ale jak? Ale gdzie?

Prawo rynku. 36 to i tak tanio (dla mnie), mi się taniej niż 40/g nie trafiło z marketu, a na początku jak nie ogarniałem, to i ze Szwecji pierwsze 3 gramy jakieś pół roku temu kupiłem za ~75/g + dostawa.
  • 452 / 27 / 0

Odkryłem palcami tam tego kwiata co wcześniej pisałem że wątpliwości no w środku miał jakiś inny kolor ale taki lepki mocno jak na Indii C pomieszałem z Sativa i się z pizgałem ha ha. Oczywiście pozytywnie mam na myśli naprawdę bardzo pozytywnie :liść: może jedynie trochę przeszkadza mi tętno które było podwyższona no i ten no i to że się trochę trzęsę edytuje bo wszedł typowy relaks ciała od środka harmonia ducha każdy wie o co chodzi pozdro :liść:
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1972 uczestników Wejdź na czata