Dlaczego nie da sie zignorowac moderatora?

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2009
  • 1780 / 379 / 0

Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością: taka opcja nie jest przewidziana
w konfiguracji.

Po prostu przewijaj posty tej osoby. A jeśli łamie regulamin to zgłaszaj je. Bycie moderatorem nie zwalania z przestrzegania regulaminu.
Rejestracja: 2020
  • 1265 / 216 / 0

Chciałbym, żeby tak było, ale jakiekolwiek zgłoszenia postów tej osoby są przez administratorow natychmiast zamykane i choćby były zupełnie bezwartosciowe i nic niewnoszace (takie już były zglaszane) to i tak zgłoszenie są zamykane po kilku minutach i tyle. Jak widać są równi i równiejsi.

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości