Wasz największy zaciągnięty dług na ćpanie.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 91 / 7

To grubo sie bawisz.
A to u jednego czlowieka? Czy razem dlugi u ludzi?
  • 3893 / 529 / 0

Spoiler:
[post][/post]:niewiem: @guccilui , latami jechałeś na oksy oralnie i jakoś ogarniałeś..... To od przejścia na iv tak sie stoczyłeś?

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

W 20202 naukowcy przeprowadzili 3627 badań związanych z konopiami

Zgodnie z danymi zebranymi przez National Library of Medicine w Stanach Zjednoczonych, naukowcy z całego świata przeprowadzili 3627 badań związanych z marihuaną w 2020 roku. Coraz większa liberalizacja prawa konopnego na świecie poskutkowała wzrostem zainteresowania tematem marihuany wśród naukowców głównie z zakresu medycyny.
  • 2 / / 1

Myślę, że największy to ok. 100zł
  • 10 / 10 / 0

04 maja 2013420alldaylong pisze:
największy dług? życie.
Made my Day, life sucks :trucizna:
  • 146 / 38 / 0

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj.
Ani komuś, ani od kogoś, od razu lepiej się śpi, zopi nawet nie trzeba ;)
  • 145 / 11 / 0

20K w banku na draigi i imprezy w Kolebrzegu w to lato. Jeszcze nie oddane, nawet nie zacząłem spłacać i nawet nie mam w planach zacząć.
  • 42 / 4 / 0

Nigdy nie pożyczyłem nawet złotówki od kogokolwiek i w żadnym celu, nigdy nic nie wziąłem na raty, ani na kredyt. Jak byłem dzieciakiem to dostawałem od rodziców jakieś śmieszne pieniądze - pewnie z 5-10 razy mniej, niż moi rówieśnicy. Szczerze mówiąc to chyba wyszło mi to na dobre, bo zawsze umiałem zarobić. Ostatnio kuzyn który się nie odzywał 15 lat (nigdy się nie odzywał chyba, że coś chciał) dzwonił czy bym mu nie pożyczył parę stówek bo go połamią jak nie odda %-D. Kazałem mu spierdalać i gardzę ludziom co nie potrafią sobie odmówić glupiej mj jak nie mają hajsu. Nie szanuję
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1941 uczestników Wejdź na czata