Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3132 / 871 / 0

Faza zamotkowa w GABA, nasycenie, plusz, motywacja, aktywizacja. Uzależniająca w małym stopniu, poziom rekreacji 5+/10. 300mg na start.

Nie nadaje się na zdejmowanie ciśnień na stimy, no chyba, że sama aktywizacja pregaby będzie Ci wystarczyła.

lol

• 3215 / 410 / 0

@Kazuy4

13 stycznia 2021Kazuy4 pisze:
1. Poczujesz, ale sobie trochę poczekasz na efekty.
2.Nie da się na to odpowiedzieć. Jak masz historię uzależnień, to możesz szybko się wjebać :świnia: Minianegdotka: dla mnie to najbardziej ćpuński lek, jakiego próbowałem (opio nie biorę, ale próbowałem większości benzo- żadne nie ma podjazdu pod pregę w moim mniemaniu).

co masz na myśli ćpuński lek?
dla mnie to wlasnie najmniej ćpuński lek, jakiego próbowałem (nie licząc ibupromu) %-D
bo chociaż się zataczasz albo moze Ci się zrobic troszkę pluszowo to jednak zachowujesz jako tako trzezwosc umyslu. hm no moze koda mniej "cpunska".
ale taki dxm czy zolpidem no to bomba bez porównania :świnia:

@misspill
mowisz uzależniająca w małym stopniu, ale sama się od tego uzależniłaś...? czy możesz powiedzieć jutro stop i nie brać pregabaliny przez najblizsze 2 miesiące np.?

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Jetro Willems jako dziewięciolatek przemycił narkotyki do Holandii

22-krotny reprezentant Holandii, Jetro Willems, opowiedział pewną historię dotyczącą jego dzieciństwa. Zawodnik Eintrachtu Frankfurt przyznał się do przewożenia samolotem narkotyków.
  • 784 / 269 / 0

@lol ,, co masz na myśli ćpuński lek?
dla mnie to wlasnie najmniej ćpuński lek, jakiego próbowałem (nie licząc ibupromu) %-D
bo chociaż się zataczasz albo moze Ci się zrobic troszkę pluszowo to jednak zachowujesz jako tako trzezwosc umyslu. hm no moze koda mniej "cpunska".
ale taki dxm czy zolpidem no to bomba bez porównania ,, no właśnie, nawet baclofen wydaje mi się bardziej ,,ćpuński,,
  • 104 / 13 / 0

Zjadłem ponad godzinę 600 mg. w tym jedna kapsulke sniff do tego alko.
I powiem Wam ,że zaczyna się rozkręcać na razie czuje takie rozluźnienie jak na poczatku brania afobamu jak wchodzil
Opisze co bedzie dalej.
Ps. Lepiej to sniffowac faza bedzie szybciej ?
  • 421 / 109 / 0

Nie warto sniffem. Minimalnie szybciej.
  • 3132 / 871 / 0

Proszę czytać wątek, za następne szablonowe pytania wlepię mandaty, o samym sniffie napisaliśmy ze 30 stron i sprawa jest jasna, mimo, że tak robią mieszkańcy Belfastu - nie ma to sensu.

@lol, no nie odstawię bo fizyczna wjebka jest duża. Mogłabym odstawić, ale leczy! To tak jakbym miała odstawić kwetiapinę, po cholerę skoro leczy, dla zasady? Zależność jest, zwykle zmienia się w różnych okresach czasu, jest chęć na dorzutkę czasem, ale siła uzależnienia psychicznego w/g specjalistów i oceniana przez nas, długoletnich użytkowników - również nadużywających - jest względnie niska.
  • 27 / 3 / 0

Miało być 300 mg :D

Mnie 600 mg na raz po prawie 3 msc brania wygnina :) Dobrej zabawy i witamy w klubie :)
  • 104 / 13 / 0

Witam w klubie.
Wzialem ponad gram i powiem ze nawet fajne to :) Teraz zarzucilem 600 mg. i czekam az zadziala :)
  • 27 / 3 / 0

Nie ładuj tyle od razu, to nie ma sensu. W ten sposób to zaraz przestanie działać na Ciebie
  • 167 / 8 / 0

14 stycznia 2021DillGang pisze:
Witam w klubie.
Wzialem ponad gram i powiem ze nawet fajne to :) Teraz zarzucilem 600 mg. i czekam az zadziala :)
Dorzrucanie mniejszch dawek nie ma sensu przy takiej ilości. Moą wystaąpić co nawyżej uboki w poztaci rozdrażnienia nie bedzie zadnych innych doznan poza ewentualną większą potliwośćią
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata