Kodeina - uzależnienie vol.2

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 383 Strona 39 z 39
Rejestracja: 2020
  • 1 / 1 / 0

10 stycznia 2021divorcedX pisze:
Fajnie, że policzyłeś ile złotych idzie per miesiąc na to. Ja się zawsze bałem podsumować. Serio. A zaczynałem jak Thio w cenie 7,50 wydawał mi się zdzierstwem a 5,50 był normalną ceną.
Gorzej, że portfel często nie przekonuje - bo jak sobie nawet będziesz odkładał ten hajs, to go nie odłożysz (paradoks), bo nie wyciśniesz go tak, jak wtedy gdy jesteś na ciśnieniu.
Kiedyś muszę się ze swoim demonem skonfrontować i przeliczyć ile to mnie kosztowało i ile może kosztować.
Do tego dodać ilość czasu i energii spędzoną w aptekach i dojść do wniosku "Nie warto było kurwa".


A potem i tak stwierdzisz, że innej opcji kurwa jednak dla Ciebie nie ma i wracasz z podkulonym ogonem, żeby poczuć ciepełko. Równia pochyła. :zombie:
Rejestracja: 2018
  • 59 / 4 / 0

Wiem, ze każdy ma inny organizm i inną tolerke, ale w ile mniej wiecej człowiek sie uzależnia od kody przy braniu codziennym albo chociaz regularnym?

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Warszawa: Handlarz narkotyków śmiertelnie potrącił 16-latkę. Jest wyrok

Dokładnie pięć lat temu 16-letnia Magdalena zginęła pod kołami mercedesa na ul. św. Wincentego w Warszawie. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Jak ustaliła PAP, to diler narkotykowy Adrian Z. (wcześniej M.), który został skazany na 9 lat więzienia i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Proces toczył się z wyłączeniem jawności.
Rejestracja: 2019
  • 784 / 269 / 0

@czerwonabombka w mądrych książkach piszą że uzależnienie psychiczne może powstać już po kilku razach, na fizyczne trzeba popracować znacznie dłużej, ale tak jak napisałaś to już indywidualna sprawa.
Posty: 383 Strona 39 z 39
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości