Kodeina - uzależnienie vol.2

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1 / 1 / 0

10 stycznia 2021divorcedX pisze:
Fajnie, że policzyłeś ile złotych idzie per miesiąc na to. Ja się zawsze bałem podsumować. Serio. A zaczynałem jak Thio w cenie 7,50 wydawał mi się zdzierstwem a 5,50 był normalną ceną.
Gorzej, że portfel często nie przekonuje - bo jak sobie nawet będziesz odkładał ten hajs, to go nie odłożysz (paradoks), bo nie wyciśniesz go tak, jak wtedy gdy jesteś na ciśnieniu.
Kiedyś muszę się ze swoim demonem skonfrontować i przeliczyć ile to mnie kosztowało i ile może kosztować.
Do tego dodać ilość czasu i energii spędzoną w aptekach i dojść do wniosku "Nie warto było kurwa".

A potem i tak stwierdzisz, że innej opcji kurwa jednak dla Ciebie nie ma i wracasz z podkulonym ogonem, żeby poczuć ciepełko. Równia pochyła. :zombie:
  • 59 / 4 / 0

Wiem, ze każdy ma inny organizm i inną tolerke, ale w ile mniej wiecej człowiek sie uzależnia od kody przy braniu codziennym albo chociaz regularnym?

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Warszawa: Handlarz narkotyków śmiertelnie potrącił 16-latkę. Jest wyrok

Dokładnie pięć lat temu 16-letnia Magdalena zginęła pod kołami mercedesa na ul. św. Wincentego w Warszawie. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Jak ustaliła PAP, to diler narkotykowy Adrian Z. (wcześniej M.), który został skazany na 9 lat więzienia i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Proces toczył się z wyłączeniem jawności.
  • 784 / 269 / 0

@czerwonabombka w mądrych książkach piszą że uzależnienie psychiczne może powstać już po kilku razach, na fizyczne trzeba popracować znacznie dłużej, ale tak jak napisałaś to już indywidualna sprawa.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata