Ekstazy i poważny problem.

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 134 Strona 14 z 14
Rejestracja: 2020
  • 56 / / 0

4 lata? No to niezły szmat czasu. To teraz codziennie biegasz? Jakie dystanse? A powiedz czy po tym czasie spanie Ci się już unormowało, czy też musisz męczyć organizm by móc spokojnie spać?
Rejestracja: 2017
  • 447 / 79 / 0

śpie bardzo dobrze, no 4 lata ale tak jak mowie glownie psychika zawiodla i wpadlem w mocne zaburzenia lekowe , stawiam ze emka po prostu wyciagnela na wierzch je , palilem tez sporo ziola wtedy wiec pewnie dolozylo to swoje 5 groszy , a roznie , wczoraj np 6 km tylko ale rekord to 15 km ,

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Proces „króla dopalaczy” przełożony. Jan S. może mieć koronawirusa

Nie rozpoczął się zaplanowany na poniedziałek proces znanego handlarza dopalaczami Jana S. oskarżonego o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami. Mężczyzna mógł zarazić się koronawirusem.
Rejestracja: 2020
  • 56 / / 0

Rozumiem, ruch, zmęczenie sprzyja spaniu. A czy gdybyś teraz zaprzestał aktywności to myślisz że bezsenność by wróciła? Czy raczej ten problem ustał już na dobre?
Rejestracja: 2017
  • 447 / 79 / 0

nie , sen jest dobry jak lęków nie ma , wydaje mi sie ze u Ciebie po prostu biochemia sie rozregulowala i cos na linii serotonina-melatonina nie gra , powinno wrocic do normy
Posty: 134 Strona 14 z 14
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości