Sprowadzenie 2-BROMO-4 Metylopropiofenon z chin

Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.

Moderator: Prawo

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Witam,

Mam pytanie jak wygląda sprowadzenie z chin 2-BROMO-4 Metylopropiofenonu? Jest on niby legalny, ale czy przejdzie przez UC? Jak ta sytuacja wygląda w innych krajach UE np Holandia / Francja ? Chodzi o wielkości 5-100 kg, myślicie że w ogóle to dojdzie? ;)

Dzięki z góry za odpowiedź
Rejestracja: 2006
  • 3288 / 79 / 8

Może przejdzie, może nie. Na dwoje babka wróżyła. Niby legalne, ale europejskie urzędy powoli zaczynają łapać, że to nie jest substancja pokroju chlorku wapnia.

Na pewno Chińczyk nie powinien Ci tego opisać rzeczywistą zawartością. Też jest dość spora różnica między 5 a 100 kg, jak coś przychodzi w beczkach to lubią sobie do oclenia zabierać. Potem nie dość że przypałowy towar leży tygodniami, to jeszcze Ci cło doliczą.

Poza tym przy większych ilościach to już powinieneś mieć jakąś wymówkę, do czego będziesz to wykorzystywał. Jak zamawiasz na osobę prywatną 100 kilo chemikaliów z Chin, to cała operacja z miejsca budzi podejrzenia każdego celnika. Najlepiej na firmę chemiczną, swoją albo zaprzyjaźnioną. Poza tym zamów najlepiej na jakiś adres niezwiązany z Twoją osobą.

Minimalna szansa, że ktoś będzie chciał to analizować, ale gdyby się tak zdarzyło, to zastosowanie tej substancji jest tak wąskie, że teoretycznie jakiś nadgorliwiec może powiadomić służby, żeby zorientowały się, po co odbiorcy raka substancja w takiej ilości.

Btw, szukałeś w Polsce? Bo chyba wciąż można kupić. Z pewnością cena wyższa, ale jak doliczysz ryzyko i cło, to może mogłoby się opłacać?

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

Ayahuasca stymuluje powstawanie nowych neuronów – rezultaty badań hiszpańskich naukowców

DMT, główny związek psychoaktywny południowoamerykańskiego wywaru znanego jako yage lub ayahuasca, stymuluje neurogenezę, czyli powstawanie nowych neuronów, informują naukowcy z Uniwersytetu Complutense w Madrycie (UCM).
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Racja, wg Ciebie lepiej na słupa w PL zamówić? Apropo mógłbyś wymienić zastosowanie do tego specyfiku oprócz wiadomego ? :D

Metylke też lepiej kupić w wodnym r-r czy od razu gazować do DCM/Toluen? I właśnie jak najbezpieczniej zamówić dużą ilość rozpuszczalnika ? Masz jakieś pomysły?
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Porady prawne”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości