Pseudoefedryna

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 509 Strona 51 z 51
Rejestracja: 2017
  • 1499 / 1697 / 0

@StanislawZoneLol nie!
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

29 grudnia 2020StanislawZoneLol pisze:
Jak łykam snri duloksetyne to mogę brać pseudoefke? Ogólnie to chodzi mi o to żeby w sylwestra coś wziąć co Doda energii. Kiedyś po alkoholu miałem w chuj energii i motywacji a teraz to mnie zamula w chuj i mi się rzygac chce. Oryginalnie w planach było MDMA ale zacząłem brać to snri wiec odpada.
wypij sobie lepiej mocną kawę :uwaga:

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

USA: medyczna marihuana u pacjentów stomatologicznych

W ostatnich latach istnieje coraz szersze przyzwolenie dla używania marihuany. Obecnie jest ona legalna w Kanadzie, części stanów USA, w Urugwaju, RPA oraz Gruzji. W innych państwach wciąż pozostaje nielegalna, ale jej stosowanie nie podlega już penalizacji – w tej grupie jest m.in. rosnąca liczba krajów europejskich: Czechy, Austria, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Malta, Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria, kraje Beneluksu, Estonia, Mołdawia. Ponadto w wielu państwach legalne jest używanie marihuany do celów medycznych – jest ona stosowana m.in. jako środek przeciwbólowy.
Rejestracja: 2018
  • 1423 / 213 / 0

Jaki jest najlepszy sposób na zdobycie pseudoefedryny w celu odmulenia po neuroleptykach, w moim przypadku. Już drugi raz po kilku ibupromach zatoki, mam chęć dłuższego wysilania umysłu i skuteczniejsze myśli, ale ibuprom Z ma właśnie ibuprom, i nie chcę się dodatkowo znieczulać, choć notabenne wziąłem go z powodu bólu głowy, ale nie mogłem się oprzeć napisowi pseudoefedryna na opakowaniu..i po sztuce po sztuce zjadłem całe opakowanie 12 tabletek, nie chcę na stałe pożerać ibupromu pomimo że nie zaszkodziło, ale dłuższa dieta jest wykluczona ofc.
Rejestracja: 2014
  • 2160 / 263 / 1

Sudafed , acatar
Rejestracja: 2018
  • 1423 / 213 / 0

To oczywiste komercyjne leki....myślałem że jest jakiś patent typu protip. czy rzeczywiście lepiej te 2 wymienione leki zorganizować se sobie?
Rejestracja: 2020
  • 1265 / 216 / 0

gdyby był lepszy sposób w pl, to żylibyśmy w krainie metkatem i manganem płynącej.
tak, to najlepszy sposób
Rejestracja: 2012
  • 1337 / 250 / 4

Najczystszą formę PE przy odpowiedniej ekstrakcji uzyskamy z Apselanu...

/ Cirrus ( zawiera dodatkowo cetyryzynę lek antyhistaminowy )
/ Sudafed ( ekstrakcja PE jest bardzo problematyczna z uwagi na dodatki wypełniające )
/ Acatar ( bardzo prosta ekstrakcja, jednakże tak samo jak w przypadku Cirrus-a zawiera lek antyhistaminowy w postaci Triplorydyny, której domowym sposobem się nie pozbędziemy z R-Ru )

Pomijam już łatwość syntezy efedronu z Acataru w celu "podbicia sobie" dopaminy... sama reakcja trwa 15 min, to jeżeli chodzi o samą PE Apselan wydajnościowo wychdzi najlepiej, w przeciwieństwie do Acataru nie zawiera Triplorydyny, która nie potrzebnie może w większych dawkach zwiększać siłę skurczu mięśnia sercowego. ( co wielu lubi kiedy stymulacja wyprzedza euforię dopaminową )
Rejestracja: 2019
  • 26 / / 0

Pytanie do osob z taka wiedza:czy pseudoefedryna zawarta w polskich lekach wykazuje jakies dzialania niepozadane i niebezpieczne razem z Sertalina(Zoloft,Asertin)? Co Prawda asertinu nie biore juz jakis czas ale nie wiem ile tego we mnie zostało
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Ja łączyłem p-efke z różnymi antydepresantami w tym zoloftem i nic złego mi się nie przytrafiło @Hahamefek
Posty: 509 Strona 51 z 51
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości