SSRE: Tianeptyna (Coaxil, Stablon) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3138 / 872 / 0

A selegilina 5-10mg nie wpływa na nastrój?
  • 28 / 3 / 0

@misspill ja biorę rasagilinę 1 mg już prawie trzy tygodnie i nadal nic.
Ani napęd, ani nastrój.
Jestem ciekaw czy się jeszcze rozkręci czy to już maksimum co mogę z tego wyciągnąć. Powinno już działać. bo MAO-B raczej szybko się rozkręca.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Amsterdam ukróci turystykę do coffee shopów. „Przyjeżdżają, żeby się naćpać”

Amsterdam chce zakazać turystom odwiedzania słynnych coffe shopów, w których legalnie można kupić i palić marihuanę.
  • 247 / 60 / 0

Zawsze warto próbować. Może się okazać, że tianeptyna nie jest po prostu dla ciebie i musisz wskoczyć na coś innego. Ja poczułam aktywizację, ale taką subtelną, a potem używałam tiany wiadomo w jakich celach i zmarnowałam jej potencjał - zupełnie...
  • 3138 / 872 / 0

Selegilina 5-10 sublingual powinna Cię wystrzelić z rana. SelePEA, miks selegiliny z PEA to już ostre wrzenie mózgu, szybko rośnie tolerancja i można afektywnie się rozsypać, odradzam, jest to miks z gatunku super-energetic, euphoric.
Uważam, że MAOI-B świetnie komponuje się z tianeptyną, gdyż komponenta afektywna rozbujana przez MAOI-B jest ładnie stabilizowana i kontrowana przez to SSRE/quasi-opio.
  • 2 / / 0

Hejka:) Coaxil jest chyba ostatnim lekiem, jaki testuję na zaburzenia depresyjno-lękowo. Wcześniej zaliczyłam fluoksetyne, wenlafaksyne, sertraline i niestety wszystkie odpadają z jednego względu - tragiczne wypadanie włosów oraz spowolniony metabolizm. Czy ktoś z Was miał takie perypetie z lekami antydepresyjnymi wcześniej, czy po Coaxilu mogę się spodziewać takich, jakże wspaniałych uboków? Z góry dziękuję za wszelkie info :)
  • 247 / 60 / 0

Coaxil nie powodował przynajmniej u mnie żadnych skutków ubocznych - nawet wagowych, więc myślę, że warto próbować. Toć to żadne SSRI ani SNR.i ;)
  • 2 / / 0

Dzięki wielkie, u mnie na razie 4 dzień, a czuję się gorzej chyba niż wcześniej, ale liczę na to, że to się zmieni po paru dniach
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata