Minimalizacja "zejścia" po stymulantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1692 / 261 / 0

Sulpiryd? To się nada?
  • 25 / 1 / 0

Mi pomaga zielone, i tylko tego uzywam na zejscie.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Co to jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek?

SKANDALICZNA decyzja sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie Huberta Zaremby!
  • 32 / 2 / 0

Na zejście z ciągu to nie ma nic lepszego jak 2 tygodnie spanka
  • 689 / 20 / 0

Na gorsze dni po będzie lepsza L tyrozyna czy acetyl tyrozyna
  • 78 / 1 / 0

Ja mam takie pytanie czym sie wspomagac na zjazdach po fuce bo powiedzmy te 8 godzin po zabawie czesto serce dostaje wpierdol , wiem ze propanolol jest ryzykowny chociaz nie jestem pewien czy dajmy na to przy mocnym przesterowaniu warto podjac to ryzyko czy lepiej nie , giebel pomoze raczej pozornie i nie bezposrednio Relanium chyba tak samo uspokoi ino główke alkohol i baklofen obciazy dodatkowo kichy .Mam jeszcze isoptin to jest chyba bloker kanalow wapniowych nada sie? Jesli tak to jak dawkowac? .Czym sie wspomagac co zostalo najbardziej wyplukane po locie ,Wiem ze pewnie te rzeczy sa juz tu opisane ale chcialbym to jakos przejzysscie zeby mi ktos napisal a nie kiedy bedzie potrzeba to szukaj kurwa na slepo . Chyba wszyscy wiemy ze w takich sytuacjach nie ma czasu ani checi na racjonalne szukanie informacji %-D . Sory za Lenistwo :D
  • 65 / 28 / 0

@rumcajs123
Aspargin i elektrolity
  • 1627 / 48 / 0

Proste - kokaina
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata