Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 144 / 31 / 0

Nawet gdy nie widać chmurki nie oznacza to, że nie przyswajasz w tym momencie nikotyny. Waporyzując herbatę czy yerbe albo melisę też nie widać pary ale działanie czuć wyraźnie po chwili.
Do tytoniu bym ustawiał temperaturę max.
  • 26 / 5 / 0

Pale 2 paki dziennie.Mozliwe ze to przez fajki sie wybudzam w nocy i spie bardzo krotko?Mam znajomych co tez pala sporo ale nie maja problemow ze snem

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Poskarżył się policji, że mama zabrała mu narkotyki

Do nietypowego zgłoszenia doszło 25 listopada. Mężczyzna powiadomił, że jego matka zabrała jego własność i nie ma zamiaru oddać. Policjanci byli bardzo zaskoczeni gdy okazało się, że chodzi o amfetaminę
  • 118 / 25 / 0

witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
  • 787 / 273 / 0

@niewiemczyistnieje do rąk polecam sok z cytryny, połówkę cytryny wyciśnij na dłoń wysmaruj obie dłonie, a pózniej spłukaj ciepłą wodą, likwiduje zapach dymu i pozostawia przyjemny cytrusowy zapaszek, pod warunkiem że nie masz uczulenia na cytrynę i lubisz jej zapach.
  • 259 / 39 / 0

Powtrzę: tabaka - ja tak rzuciłem fajki (doszło do paczki dziennie). W ogóle nie mam nawet ochoty zajarać. A tabaka spoko, trochę jak ćpanko- kreślenie, rutuał, biodostępność nosem %-D Ale trzeba dbać o śluzówkę (ja mam zdrową, nigdy nic innego nie wciągałem)
  • 1145 / 131 / 0

Tabake moge od siebie polecic równiez jako substytut fajek , wciąganie tabaki działa na te same receptory co zapalenie papierosa przez co hamuje chęć sięgnięcia po fajke.
  • 30 / 6 / 0

13 stycznia 2021niewiemczyistnieje pisze:
witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
co do rąk - zacznij palić przez lufkę.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata