DCK, 2'-Oxo-PCM - Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 29 / 4 / 0

Ja w ogóle się rozchorowałem od DCK przez działanie antybakteryjne, przeziębiło mnie.
  • 1796 / 446 / 5

DCK nie ma działania antybakteryjnego.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Badania nad DMT dają nową nadzieję ofiarom udaru mózgu

Ostatnie badania pokazują, że DMT zmniejsza stres komórkowy spowodowany udarem i przyspiesza ich regenerację u szczurów. Odkrycia te zwracają uwagę na rosnący potencjał terapeutyczny DMT w odniesieniu do zaburzeń neurologicznych.
  • 146 / 12 / 0

Jak przerwa po tripie na DXM (900mg) żeby podziurawić sobie na DCK w dawkach nie przekraczających 100mg?

Właśnie odebrałem pake, ale minęły dwa dni od dexa, jednak kusi beżowy proszek %-D
  • 29 / 4 / 0

20 grudnia 2020DelicSajko pisze:
DCK nie ma działania antybakteryjnego.
Także po prostu miałem pecha i mnie przeziębiło.
  • 868 / 139 / 0

Ma za to przeciwbakteryjne i rozwala im chyba dna czy coś takiego. Suplementacja jak przy antybiotykach. Przy ciągu konieczność. Głównie flora w brzuchu.
@WonszKryty
Szkoda że nie zajrzałem wcześniej, było brać nie pytać. Dysocjanty nie wywołują takiej tolerancji jak psychodeliki, a nawet jeśli jedziesz w ciągach pojawia się subtelna tolerancja wsteczna. (działają coraz mocniej te same dawki)
  • 1796 / 446 / 5

@endother
Przeciwbakteryjnego też nie ma (to to samo), to bajki są. Głupki na bluelight sobie powkręcali i straszyli na reddicie xd
  • 868 / 139 / 0

Wiem ale znam hajpa i myślałem że się tak czepiacie. Po prawdzie nie ma to większego znaczenia i dla przykładu też nie wstawiam źródeł. Ale chętnie przypomnę że nawet wszyscy razem jesteśmy za głupi by to rozkminiać. Może i DCK nie ma takiego działania ale ma je jeden z prekursorów który zwykle zostaje po syntezie?
  • 1796 / 446 / 5

Chodzi o to, że ktoś kiedyś robił rzekome badania i używał tego jako antybiotyku. Jednak rzekome wyniki nie pokrywają się z rzeczywistością.
No i ludzie zaczęli do tego dorabiać jakieś swoje teorie.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata