LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1257 / 215 / 0

Do szybszego ogarnięcia utrzymującej się przesadnej emocjonalności po LSD pomoże dziurawiec, czy lepiej sertralina od razu? Wolałbym jej nie przyjmować.
Ofc chodzi o utrzymywanie się tego na kilka dni, tygodni po tripowaniu na w sumie niskich/normalnych dawkach.
Nie pasuje to do mojego charakteru, po kilku latach na sertralinie przyzwyczaiłem się do tego, że miałem wyjebane na wszystko.
  • 112 / 9 / 0

10 stycznia 2021Rolegan pisze:
Spoiler:
Dzięki.
Spoiler:
To oczywiście z filmu, na razie nie planuję patrzeć.

Za kilka minut planuje ładowanie. Mam kwadracik, niby moc 220, planuje wziąść połowę, po 45 minutach zarzucić 1/4, a po kolejnych jeśli nadal by nie było efektu (czyli 90 minut od startu), kolejne 1/4.
Mam nadzieję, że takie ładowanie po trochu nie wpłynie negatywnie. Wg. tego, po 30 minutach powinny być efekty, więc będę wiedziec czy doładowywać.
https://tripsafe.org/how-long-does-it-t ... o-kick-in/

Pokój wysprzątany, chata pusta przez kilka dni, można tripować.
Jestem podekscytowany, zobaczymy czy się uda.

Bardzo gorzki. Podroba? Nie mam testera, więc zobaczymy na żywym organizmie.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Wlk. Brytania: psychodelik DMT jest testowany w leczeniu depresji

Agencja regulująca rynek leków na Wyspach, MHRA, dopuściła użycie dimetylotryptaminy (DMT) w testach klinicznych mających ocenić sens stosowania i dawkowanie tego środka psychodelicznego w terapii depresji.
  • 112 / 9 / 0

Jak ktoś chce - niech łączy - nie mogę edytować poprzedniego.

Niestety, miało być spotkanie z kosmitami i wewnętrznym ja, albo chociaż halucynacje i vizualizacje, a jest chuj, dupa i kamieni kupa.

1700 - połówka poszła - gorzki posmak, potrzymałem 5 minut na języku i połknąłem.
1800 - kolejna ćwiartka - popiłem jerbą (może zjebałem bo byla gorąca, ale czy to by miało wpływ?)
1900 - przed chwilą, ostatnia ćwiartka popita wodą.

Żadnych efektów, jedynie lekki wkurw bo strata czasu.

Przed następnym razem trzeba kupić lepszy towar i tester.

Na reddit LSD wiki wyczytałem, że podróbka NBome działa tylko językowo, a LSD językowo ale też przez żołądek, więc połykałem jak grzeczna dziewczynka.

Karton 220 na początek powinno mnie chyba trochę sponiewierać, więc jeśli w ciągu godziny się nic nie uruchomi, to znaczy że kartoniki były albo nasączone psimi szczynami, albo to NBome, czy jakis inny szmelc.
  • 1257 / 215 / 0

Po pierwsze, zakładając legitnosc towaru - co to za zjebany pomysł z tymj dorzutkami? LSD się nie dorzuca bo tolerancja rozwija się natychmiast.
Po drugie, pomijając już powyższy fakt, na pewno poczułbyś już w chuj dużo po 110ug które przyjales na starcie.
Po trzecie, uwage powinienes zwrocic na to, czy nie ma metalicznego smaku.

A i po czwarte: wiesz, że istnieje wątek ,,LSD - Pierwszy raz"? Tam powinny byc te posty, bo do tego wątku właściwie nic nie wnoszą.

Aha no i jakby coś, u mnie podjęzykowo potrafię zacząć czuć coś tak po 1,5h dopiero. P.O. opóźnia wejście już w ogóle.
  • 112 / 9 / 0

Człowiek uczy się całe życie a i tak umiera głupi. Przynajmniej ja mam taki plan.

Ooo, chujnia, nie wiedziałem że się nie robi dorzutek. Było gorzkie, ale chyba nie metaliczne, trudno określić.

Jak ktoś ma ochotę niech przenosi - choć to nie jest 'pierwszy raz z LSD', tylko niewypał z jakimś, najpewniej gównem.

Co wnosi - kolejne pewnie potwierdzenie, i może nauka dla innych - żeby poszukali dobrego towaru, i nie żalowali czasu i mamony, tylko kupili tester. I nie robili dorzutek - tylko łykali całego jak są pewni że to prawdziwe LSD.

Jedyne efekty to lekkie zawroty głowy i delikatne mdłości. Nie polecam.

Chuj, dobrze że mam trawę. Idę jarać. Jak to mówią, po bace jeszcze nikt nie umarł.
  • 902 / 106 / 0

Nie czaje jak w dobie internetu wciąż istnieją ludzie wrzucający cokolwiek bez poczytania o tym w necie. Zwłaszcza, że jak widać wiedzą o istnieniu H. Grubo.
  • 112 / 9 / 0

@Kochanek heleny
No właśnie dużo czytałem, ale jakoś nigdzie nie było info o tym że LSD tolerancję niszczy natychmiast.
Nie da się ukryć, że było to głupie.
Staram się kupić tester do przyszłych plasterków, ale jak to kupić anonimowo, na razie nic nie wykminiłem.
Są jakieś inne opcje niż ten protest-kit.eu, tak żeby zapłacić krypto i jeszcze na paczkomat dostać?
  • 1257 / 215 / 0

To chyba chujowo czytałeś, bo na psychonaut wiki to o tolerancji jest zaznaczone tak z 5 razy.
Po co tak srasz w gacie, że chcesz płacić krypto za tester? xD Posiadanie marquisa czy jakiegoś innego odczynnika to nie zbrodnia, kup z sinu
  • 871 / 100 / 0

Ale ma to również swoje zalety, żeby najpierw przeczytać instrukcję obsługi.
  • 286 / 14 / 0

Ale fajna wiadomość mnie teraz spotkała. Ziomek na kartonik zaprasza jutro. Ale tak się zastanawiam co mogę zarzucić przed żeby mniej się spinać na tripie i sie dobrze na niego nakręcić i przyjemność mieć. Mam do wyboru Bakoflen, Kodeine, może z piwko albo dwa strzelić. Od sylwestra jestem prawie trzezwiutki, poza trzema dniami co piłem po 2piwka i 300mg kodeiny.
Dodam że jestem na escitalopramie 10mg, niby nie dużo. Jakieś rady? 😁
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata