Jak zrobic liquid?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 26 / / 0

Siema, mam shatter i chcialbym z niego zrobic liquid, mysle ze dam tam 0,5g shattera. Teraz moje pytanie - jak to zrobic? Dodac to do bazy czy do jakiegos glikolu w sloiczku i rozpuscic w wodzie? Kompletnie sie na tym nie znam.
  • 1192 / 111 / 7

co to shatter?

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Jest akt oskarżenia przeciwko handlarzom dopalaczami w Szczecinie. Zmarły dwie osoby

Dwie osoby poniosły śmierć, wiele było hospitalizowanych. Według prokuratury w Szczecinie to efekt dopalaczy, którymi handlowała zorganizowana grupa przestępcza. Teraz czeka ich proces.
  • 10195 / 1977 / 0

Koncentrat zrobiony np przy użyciu butanu.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / 3 / 0

Mozesz dodac "rozpuszczalnika" dedykowanego do takich rzeczy. Wpisz "wax liqudizer" w wyszukiwarce. Ogolnie robienie DOBREGO liquida nie jest takie latwe, wymaga to specjalistycznego kosztownego sprzetu chemicznego sa rozne metody i poprzedaja to rozne procesy np. pozbycie sie tluszczow lipidow. w kazdym razie chodzi o to zeby wyizolowac czasteczke ktora nas interesuje z mozliwie niska temperatura.
  • 156 / 9 / 1

zrób winterizinng i zwaz shatter, rozpusc w spirytusie i dolej do liquidu, potem liquid podgrzewaj w jakiej butlece w wrzacej w wodzie az spirol odparuje i THC przejdzie do bazy
  • 398 / 70 / 0

Zobaczymy co z tego mi wyjdzie
Sam produkt początkowy potrafię zrobić. Na logikę to ma jakiś sens. Rozpuszczalność THC znam w różnych rozpuszczalnikach. O liquidach mam nikłe pojęcie ale człowiek uczy się całe życie.
Spróbuje metody rozpuszczenia sproszkowanego THC, odzyskanego metodą butanową, rozpuszczeniu w alkoholu, dolania do liquidu i odparowania alkoholu w możliwie niskiej temperaturze.
Jedyne co widzę to skala temperatur, która może być problemem, bo sam alko dobrze paruje w ok 78.2 °C i do tej temperatury będę to ogrzewał
Zobaczymy czy proces się uda :)
O wynikach na pewno Was poinformuję
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata