Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 28 / / 0
Awatar użytkownika

Jak zrobic liquid?
Post
Siema, mam shatter i chcialbym z niego zrobic liquid, mysle ze dam tam 0,5g shattera. Teraz moje pytanie - jak to zrobic? Dodac to do bazy czy do jakiegos glikolu w sloiczku i rozpuscic w wodzie? Kompletnie sie na tym nie znam.
  • 1215 / 117 / 8
Awatar użytkownika

Re: Jak zrobic liquid?
Post
co to shatter?
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 11348 / 2166 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Re: Jak zrobic liquid?
Post
Koncentrat zrobiony np przy użyciu butanu.
  • 4 / 3 / 0

Re: Jak zrobic liquid?
Post
Mozesz dodac "rozpuszczalnika" dedykowanego do takich rzeczy. Wpisz "wax liqudizer" w wyszukiwarce. Ogolnie robienie DOBREGO liquida nie jest takie latwe, wymaga to specjalistycznego kosztownego sprzetu chemicznego sa rozne metody i poprzedaja to rozne procesy np. pozbycie sie tluszczow lipidow. w kazdym razie chodzi o to zeby wyizolowac czasteczke ktora nas interesuje z mozliwie niska temperatura.
Uwaga! Użytkownik arkansasmalboro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 156 / 10 / 1

Re: Jak zrobic liquid?
Post
zrób winterizinng i zwaz shatter, rozpusc w spirytusie i dolej do liquidu, potem liquid podgrzewaj w jakiej butlece w wrzacej w wodzie az spirol odparuje i THC przejdzie do bazy
  • 476 / 82 / 0

Re: Jak zrobic liquid?
Post
Zobaczymy co z tego mi wyjdzie
Sam produkt początkowy potrafię zrobić. Na logikę to ma jakiś sens. Rozpuszczalność THC znam w różnych rozpuszczalnikach. O liquidach mam nikłe pojęcie ale człowiek uczy się całe życie.
Spróbuje metody rozpuszczenia sproszkowanego THC, odzyskanego metodą butanową, rozpuszczeniu w alkoholu, dolania do liquidu i odparowania alkoholu w możliwie niskiej temperaturze.
Jedyne co widzę to skala temperatur, która może być problemem, bo sam alko dobrze paruje w ok 78.2 °C i do tej temperatury będę to ogrzewał
Zobaczymy czy proces się uda :)
O wynikach na pewno Was poinformuję
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.