Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 235 • Strona 24 z 24
  • 276 / 29 / 0
Nie wiem po co to w ogóle jeszcze stoi w sklepach RC. Pięć minut eufo i reszta placebo XD A ten pudrowy sort jeszcze gorszy.
Uwaga! Użytkownik Syropik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Re: 4-CEC
Nieprzeczytany post autor: dejv86 »
4-cec , kopie od większych dawek sniffem, lecz dobrze jest też pakować w bombkach doustnie. Pierwsze testy z tą substancją to odprężenie i relaks , zaś po dłuższym obcowaniu z tą substancją działa różnie tzn raz gadane,raz zrelaksuje,raz speeduje i tak dalej.

Po paru kilku dniach sniffem po 2-3 sztuki 0.3-0.5 problem z ustami, ponieważ wysychały. Gdy substancję się przedawkowało to siadało strasznie na oczy. Zielone poświaty widząc kątem oka np. kolegę. Czerwono - zielone plamki pojawiające się co jakiś czas oraz na następny dzień ograniczenie widoczności.

Mówiąc to mam na myśli wstając z łóżka widzisz tylko to co jest w centrum twojego wzroku (np.komoda czy okna) a dookoła czarne plamy. Na szczęście efekt mija po 24h po ostatniej dawce. Dosłownie i w 100%.

Ocena 6/10
Pamiętajcie że to substancja bardzo toksyczna i nie należy z nią pajacować. Miłego

Dodano akapity dla czytelności | 909
  • 8044 / 1454 / 2
04 listopada 2018dejv86 pisze:
Mówiąc to mam na myśli wstając z łóżka widzisz tylko to co jest w centrum twojego wzroku (np.komoda czy okna) a dookoła czarne plamy.
Przestan cpac jak Ci zalezy na wzroku.
Kiedyys to moze nie minac.
04 listopada 2018dejv86 pisze:
kopie od większych dawek sniffem, lecz dobrze jest też pakować w bombkach doustnie
Chyba odwrotnie.
Cec\mec/ fec i innec xec podaje sie oralnie.
Mmc/cmc mozna i tak i tak.

Ogolnie odstaw cpanie, bo krzywde sobie zrobisz.
04 listopada 2018Stteetart pisze:
04 listopada 2018dejv86 pisze:
Ocena 6/10
Pamiętajcie że to substancja bardzo toksyczna i nie należy z nią pajacować. Miłego
Pochodne etkatynonu sa o wiele mniej toksyczne od pochodnych metkatynonu.
  • 172 / 12 / 0
Kleksedron nadaje się chyba wyłącznie do dorzutek (np. z 4-MMeOC), a i tu mam wątpliwości. Samodzielne oddziaływanie tej substancji wydaje się dość mocno obciążać organizm (tachykardia, potencjalne zwały), a i samo działanie nie jest jakoś szczególnie powalające, dlatego nie mogę jej szczególnie polecić, chyba że naprawdę nic lepszego nie ma już pod ręką.
I love you darling so,
Why can't you let me go?
  • 8044 / 1454 / 2
ODPOWIEDZ
Posty: 235 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.