Tryptaminy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 306 Strona 31 z 31
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Kilka dni temu po peaku na DPT, przepaliłem trochę maczanki na kanna 5F-MDMB-2201. Efekt był bardzo przyjemny i zbliżony do działania dysocjantów, nie wiem jednak czy trafiłem na jakiś gorszy sort, bo za każdym razem po zaaplikowaniu donosowo, po spływie ciągnęło na wymioty, w sumie nie tylko mnie. Zastanawiam się nad medycznym użyciem Aviomarinu przed rozpoczęciem następnej podróży. Pytanie czy ma to sens, czy może lepiej wziąć więcej avio w celu próby podbicia DPT i czy w ogóle jest szansa, że avio będzie miało jakiś wpływ na tą tryptaminkę?
Rejestracja: 2014
  • 399 / 37 / 0

@spaceman
Raczej zerowy. Spróbuj z iMAO.
Edit. Ewentualnie zmiksuj z jakąś arylą/DXM. To zawsze jest dobre połączenie. Zmniejsza bodyload i wnosi swoje.

Marihuana za 6,5 miliona złotych w pompach ciepła

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zabezpieczyli rekordową w tym roku ilość narkotyków. Podczas kontroli dostawczego auta znaleźli prawie 217,5 kg marihuany. Wartość towaru szacuje się na 6,5 mln zł. Do sprawy zatrzymano 32-letniego Polaka.
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Potrzebuje pomocy, tak na szybko...
Jakis czas temu probowalem liza 1p-LSD w ilosci ok. 250uq (100 plus co godzine dokładki po 50) i nie porobilo mnie prawie w ogole, praktycznie 0 wizuali. Co prawda brałem na pełny żołądek, a i jestem całkiem duzy, ponad 130kg, ale myślaem, że to starczy, szczególnie ze czytałem, iż jest mocna.
Jutro mam okazje z kumplem przebadać metocyne - mam 2 opcje - 40 i 50mg. Myślałem o tej drugiej dawce. I teraz pytanie - czy różnica między 40 a 50 jest aż tak bardzo zauważalna jak pomiędzy 20 a 30??
Czy jezeli ponownie nie porobi (tym razem min. 3-4 godziny po posiłku) mogę wzmocnić działanie sniffem 4-HO-DPT? Czy może zrobić lekkiego snifa (lub pod jezyk) z ho-meta? Po jakim czasie?
Rejestracja: 2014
  • 399 / 37 / 0

@podroznik89
Jedna większa dawka, bez dorzutek. 50mg na bank podziała. Jeśli brałeś inne sajko więcej niż dwa tygodnie temu i nie ćpałeś releaserów/reuptake inhibitorów serotoniny przez ostatnie dni to 40mg też będzie ok. Jeśli na peaku będziesz pewien, że to za słabo, dociągnij ho-DPT. Im szybciej tym lepiej. Potem to już marnacja materiału jak zapewne już wiesz po dorzucaniu 1p.
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Admin: dodałem 1 słowo do zaakceptowanego wpisu (edytowałe) , a ty skasowałeś wcześńiej zaakceptowany wpis.

Zapytam raz jeszcze - wiem, że miksujecie dyso z tryptaminami i lizergamidamy, ale nie znalazłem nigdzie informacji czy dysocjanty brane oddzielnie (np. dzień, dwa, trzy przed...) mają wpływ na zmiejszenie aktywności trypraminy i lizer'ów?
Rejestracja: 2014
  • 399 / 37 / 0

Tylko te, które mają wyraźny wpływ na wychwyt zwrotny serotoniny. Co do agonizmu nie jestem pewien czy któryś w ogóle przejawia.
Posty: 306 Strona 31 z 31
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Michael88, zlyczlowiek666 i 0 gości