Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 293 / 39 / 0

ależ ja również tak uważam.
przeca już dawno temu zebraliśmy ekipę i działamy na własnym czacie. nawet bany na forum unknown porozdawała niektórym za werbunek.
także miłego czytanka pasjonujących wypocin pani moderator w stylu: WSTAŁAM, ZROBIŁAM OBIAD, POSPRZATAŁAM %-D
#grażynacore na pełnej.
to co miałem w planie namącić, już namąciłem więc bawcie się pyszczki :extasy:
  • 10 / 4 / 0

Kobieta nie powinna pełnić funkcji moda. Kieruję sie własnym kodeksem prawa a nie regulaminem czatu. jest rozchwiana psychicznie, bany daje zależnie od humoru. Jeżeli ma przyciągać i reprezentować czat to kiepski pomysł. Lutenson

Na widok policjantów rzucił się do ucieczki: „biegłem, bo jestem strasznie głodny”

Policjanci z ursynowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 49-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Mężczyzna na widok policyjnego radiowozu wpadł w panikę i zaczął uciekać. Podczas legitymowania tłumaczył się, że spieszy się z jedzeniem do domu, bo jest strasznie głodny. Jego nerwowe zachowanie dało mundurowym podstawy do kontroli osobistej, w trakcie której w paczce papierosów znaleźli nielegalny susz. Posiadacz narkotyków zarzekał się, że ktoś mu je podrzucił, gdy odbierał jedzenie na wynos. Teraz swoją wersję będzie mól przedstawić sądowi, który może go skazać na 3 lata więzienia.
  • 5327 / 295 / 10

@Lutenson: Przypominam, że bana dostałaś ode mnie – a nie jestem kobietą i nie mam planów tego zmieniać. Tak samo nie mam planów zmieniać Twojego statusu w kanale #knajpa.

@CristianoTramaldo: Przykro mi, że normalna rozmowa Cię nuży. Aczkolwiek pokazywanie pitola wszem i wobec nie przystaje do kanału #knajpa.
  • 10 / 4 / 0

30 października 2020surveilled pisze:
@Lutenson: Przypominam, że bana dostałaś ode mnie – a nie jestem kobietą i nie mam planów tego zmieniać. Tak samo nie mam planów zmieniać Twojego statusu w kanale #knajpa.

@CristianoTramaldo: Przykro mi, że normalna rozmowa Cię nuży. Aczkolwiek pokazywanie pitola wszem i wobec nie przystaje do kanału #knajpa.
Możesz mi powiedzieć za co mam bana?
  • 5327 / 295 / 10

@Lutenson: RCP 7 — sprzeczanie się z moderatorem. Może nie pamiętasz, ale trzy razy suponowałaś, że sobie z Ciebie kpię. Otóż nie – mówiłem całkowicie poważnie.
  • 10 / 4 / 0

Źle Śpiąca ma problemy emocjonalne. Wiem Surv że wiozłeś ja aby czat był bardziej atrakcyjny. Niestety ten pomysł jest bardzo zły. Coś się dzieje ale jednak nic dobrego.
https://zapodaj.net/f1c10a1c3d281.png.html
  • 3 / / 0

Źle Śpiąca zbanowała mnie z "Knajpy", gdzie jej kultura osobista od samego początku była na niskim poziomie. Najpierw się brzydko do mnie odzywa, bo jej się nie podoba moja obecność, a jak jej odpisałam i chyba ją to uraziło to zbanowała. Na samym końcu napisałam, że za 10 minut idę spać, a ona, że się jeszcze przekonamy czy coś takiego i dała mi kicka.
Wróciłam i jej odpisałam, że jak pracuje na parkingu (na czacie mówili, że pracuje w sróżówce na parkingu i sama tego nie negowała) to powinna wiedzieć ile trwa 10 minut i dostałam bana. Niefajnie, że sama pokazuje poziom wodorostów i ma ego wywalone w kosmos, bo jest moderatorem, a potem się zasłania RCP7 jakby to jej dawało immunitet na wszystko.
  • 52 / 25 / 0

wczorajAgaszkaB pisze:
Źle Śpiąca zbanowała mnie z "Knajpy", gdzie jej kultura osobista od samego początku była na niskim poziomie. Najpierw się brzydko do mnie odzywa, bo jej się nie podoba moja obecność, a jak jej odpisałam i chyba ją to uraziło to zbanowała. Na samym końcu napisałam, że za 10 minut idę spać, a ona, że się jeszcze przekonamy czy coś takiego i dała mi kicka.
Wróciłam i jej odpisałam, że jak pracuje na parkingu (na czacie mówili, że pracuje w sróżówce na parkingu i sama tego nie negowała) to powinna wiedzieć ile trwa 10 minut i dostałam bana. Niefajnie, że sama pokazuje poziom wodorostów i ma ego wywalone w kosmos, bo jest moderatorem, a potem się zasłania RCP7 jakby to jej dawało immunitet na wszystko.

Moja droga, 4 osoby prosiły Cię o dopuszczenie sobie zabaw w psychologa. Jak to ujelas - chcesz komuś pomóc - nie mając pojęcia co to jest Chad i jak działa uzależnienie.
" Krisa już z nami nie ma miał piękny pogrzeb" w ten sposób zaczynasz z nami rozmowę. Moja kultura osobista nie ma nic wspólnego z dyskutowaniem z baranami ,którzy za dużo czegoś wzięli i wbili na czat żeby podbudować swoje poczucie własnej wartości i bawić się w matkę Teresę.

Tak btw pierwszy raz podoba mi się postawiona mi diagnoza 😁
"Żyjesz w gównie, od rana pierwsze o czym myślisz to przyjebać. Potem się ogarniasz i dajesz radę, ale ponownie musisz przyjebać. Twoje życie to 24/7 h ćpanie, że trudno utrzymać pracę i być może się prostytuujesz"
  • 1830 / 740 / 0

Lichy troll...
  • 52 / 25 / 0

Nie wiem czy troll czy nie, w sumie mam to głęboko w swoim wielkim wywalonym w kosmos ego. Ale wkurwila kilka osób
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata