2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1527 Strona 133 z 153
Rejestracja: 2014
  • 2163 / 574 / 5

@DuchPL
Przy psychodelikach nie ma tego mroku, nie ma też halucynacji (pomijam potężne dawki enteogenów). To jest całkowicie coś innego niż benzydamina, bo przy niej dostajesz omamów.
Panie co tu dużo gadać, wal co tam masz i się dobrze baw 😅
Rejestracja: 2020
  • 14 / / 0

Mam jeszcze pytanie jak to jest na następny dzień z oczami (przy 25mg) bo z mojego doświadczenia przy LSD sa wmiare normalne przy DXM wywala oczy mocniej niż cokolwiek innego, a po fecie jak ostatnio przesadziłem to musiałem unikać średnio oświetlonych miejsc bo trzymała cały następny dzień.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Mały chłopiec dostał na urodziny Lego. W pudełku były narkotyki

W Wielkiej Brytanii doszło do niecodziennego zdarzenia. Mały chłopiec dostał na urodziny klocki Lego, jednak w pudełku zamiast nich znajdowały się narkotyki.
Rejestracja: 2017
  • 644 / 173 / 0

@kruuul standardowo , nastepnego dnia zrenice bede normalne (w sumie to juz po 6h jakos)
Ale jak masz cos waznego nazajutrz to moze przeloz , po co sie stresowac i trip psuc
Rejestracja: 2020
  • 5 / 1 / 0

20 października 2020horalky pisze:
Jadł ktoś podłużne pixy oreo? Jak wypadają w porównaniu do żółtych batmanów?
Ostatnio z kolegą zjedliśmy po 1.5 tego oreo po godzinie odrzuciliśmy jeszcze po 0.5 w trąbę. Ogólnie był to mój drugi kontakt z 2 cb za pierwszym razem jadłem maybachy różowe najpierw 1 a potem znowu 0.5 w trąbę. Mój ziomek jadł wcześniej żółte batmany i mówi że o polowe słabsze od maybachów a maybachy słabsze od oreo. Ogólni za pierwszym razem przed zażyciem wypiłem jakieś 0.5 wódki praktycznie nic nie poczułem jedynie pobudzenie. Ostatnio za drugim razem tak mnie wyjebało z butów. Dopiero teraz wiem co to fraktale. Widziałem naprawdę niesamowite rzeczy aż trudno to opisać. Pamiętam piramidę illuminati z upierdolonym okiem. Jakieś takie kwadratowe domino. W trackie fazy oglądaliśmy film big lebowski . Film ogólnie jesy pojebany w trackie fazy to już kosmos. Pamietam że gdy w ciemnym pokój patrzyłem na sufit widziałem białe kreski ruszające się. Dla mnie było aż za mocno nie wiem czy będę jeszcze eksperymentować z 2cb. Nie było to dla mnie jakoś bardzo przyjemne raczej w chuj pojebane. W głowie milion myśli ale na żadnej nie mogę się skupić. Gdy wyciągnąłem telefon w ciemnym pokoju cały mi latał w sensie mogłem wszystko czytać ale obraz strasznie się poruszał. Odpowiadając na pytanie są o wiele mocniejsze od batmanów.
Rejestracja: 2014
  • 2163 / 574 / 5

Więc skoro za mocno, to może weź mniej? Wiesz, żeby słabiej było. Tak mi się wydaje, że to mogłoby zadziałać.
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Testował ktoś żółte batmany?
Rejestracja: 2011
  • 177 / 10 / 0

Pokemon Pikachu ktos cos?
Rejestracja: 2020
  • 6 / 1 / 0

Słyszałem takie plotki, że 2C-B działa bardzo dobrze przy dorzucaniu bo nie buduje takiej szybkiej tolerki jak LSD. Ktoś może potwierdzić?
I powiązane pytanko, jak mam piksy 25mg i powiedzmy wiem że tyle jest, to czy rozsądne będzie na pierwszy raz wzięcie z 18mg i ew. późniejsza dorzutka? Chodzi mi o dawkę wizualną i zabawową, ale też pokazującą możliwości substancji-bez ryzyka że kogoś wgniecie w fotel :D
Rejestracja: 2019
  • 135 / 19 / 0

20 listopada 2020Hybryda1337 pisze:
Testował ktoś żółte batmany?
Po połówce prawie nic nie czuć, co by się zgadzalo z ilością 2-cb ze wszystkich żółtych Batmanów z drugsdata.org

 

Rejestracja: 2018
  • 8 / 1 / 0

wpadłem właśnie w posiadanie żółtego batmana to będzie mój pierwszy raz z 2C-B z tego co widzialem to maja one max 12mg na imprezie chciałem zarzucic calego oral ale z tego co tu piszecie może być za słabo i teraz pytanie pół piguly oralnie + połowa sniff będzie git?
Posty: 1527 Strona 133 z 153
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości