Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 42 / 2 / 0
Od pewnego czasu mam dziwne uczucia jakby uderzenia krwi do głowy, z racji że odstawiam antydepresanty zastanawiam sie czy to nie są to "brain zaps" czyli jeden z efektów odstawienia ssri (w moim przypadku escitalopramu). Takie coś mam kilka razy na minute. Biorę raz na jakiś czas amfetamine przez co tez rozwazam zaburzenia pracy serca, arytmie. Nie biorę jej w ciągach, normalnie jem, śpię codziennie, nie w jakichś kosmicznych ilościach tylko raz na jakiś czas sobię zarzuce kreskę. Sama feta działa na mnie tak jakbym miał adhd, jestem bardzo spokojny, nie chce mi się ruszać jedyne co to jestem bardzo skupiony no i wzrasta mi puls, nic specjalnego.
Te efekty "uderzeń" do mózgu to efekt odstawienia ssri czy problemy z sercem?


Nie wiedzialem do ktorego dzialu bardziej pasuje ten temat wiec jesli mode sadzi ze powinien znajdowac sie w dziale o spidzie to prosze o przeniesienie
  • 36 / 3 / 0
Z czego wynika opisany przez Ciebie objaw, to nie wiem, ale z pewnością brain zapsy, o które pytasz to nie są żadne 'uderzenia krwi do głowy' - bardziej przypomina to wrażenie, które byłoby odczuwalne, gdyby cudownym zbiegiem okoliczności w Twojej czaszce znalazło się mnóstwo ciasno upchanych, szeleszczących foliowych opakowań, które przy każdym ruchu gałek ocznych robią 'zzzz, zzzz' które rozlega się po wnętrzu sagana. Chociaż nie boli, to jest jeden z najbardziej irytujących objawów, jakie można w ogóle odczuwać, e-kurwa-ver.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.